Eesti Kõla VI

Viimati muudetud: 06.10.2017

Eesti pianistliku kultuuri järelkasvu igakülgse arengu toetuseks ja eesti klaverimuusika väärtustamiseks korraldab Tallinna Muusikakeskkool 30.11. – 03.12. 2017 vabariikliku noorte pianistide konkursi “Eesti kõla VI”. See on kaheksas võistlus 2010. a alguse saanud konkursside reas (“Schumann 200″, “Liszt 200″, “Eesti kõla”, “Eesti kõla II”, “Eesti kõla III”, “Eesti kõla IV”, “Eesti kõla V”). Konkursile on oodatud klaveriõpilased kõikjalt Eestist vanuses kuni 18 a. Konkurss toimub ühes voorus, kuues vanuserühmas ja kahes kategoorias. Repertuaari sisulise dominandi moodustab eesti autorite klaverilooming, kõrvuti sellega kuulub konkursi kavasse klassikalise suurvormi kiire osa ning kolmanda komponendina teos, milles kajastub (mistahes maa) rahvuslik koloriit.

Online Registreerimisvorm

FOTO palun saata e-postiga martti@ema.edu.ee, kus on kirjas osaleja nimi, vanusegrupp ja kategooria.

Vaata ka:

Eesti kõla VI reglement