>

Eesti Kõla II

Viimati muudetud: 27.09.2017

Noorte pianistide konkurss EESTI KÕLA II

Tallinna Muuskakeskkool korraldas 29.11.-01.12.2013 eesti noorte pianistide konkursi “Eesti kõla II”, mis oli pühendatud taasiseseisvunud Eestis loodud klaverimuusikale. Konkursil osales 51 noort pianisti 18-st koolist kõigist Eesti regioonidest. Võistlus toimus neljas vanusegrupis ja kahes kategoorias (koolid kuni viiekümne klaveriõpilasega ja suuremad). Konkurssi hindas rahvusvaheline žürii koosseisus Ilze Treija (pedagoog, Riia Darzinši nim Muusikakool), Ia Remmel (pedagoog ja muusikaajakirjanik), Alo Põldmäe (helilooja).

Eesti kõla II tulemused

Vaata pilte konkursist siit

Eesti kõla II osalejad (esinemisjärjekord)

Ajakava

Reede, 29. november 2013
11.00 – 11.50        Osalejate registreerimine
12.00            Konkursi avamine
12.15            I A vanuserühm (konkursandid 1–8)
13.00            I B vanuserühm (konkursandid 1–7)
14.00            I B vanuserühm (konkursandid 8–14)
15.00            Lõunapaus, saaliproovid
16.55            I vanuserühma tulemuste teatamine
17.00            III A vanuserühm (konkursandid 1–2)
17.20            III B vanuserühm (konkursandid 1–3)
18.00            III B vanuserühm (konkursandid 4–8)
20.00            II vanuserühma tulemuste teatamine

Laupäev, 30. november 2013
11.00            II A vanuserühm (konkursandid 1–6)
12.00            II B vanuserühm (konkursandid 1–5)
13.00            II B vanuserühm (konkursandid 6–8)
13.30            Lõunapaus, saaliproovid
15.25            II vanuserühma tulemuste teatamine
15.30            IV A vanuserühm, IV B vanuserühm (konkursandid 1–2)
16.30            IV B vanuserühm (konkursandid 3–5)
18.30            IV vanuserühma tulemuste teatamine

Pühapäev, 01. detsember 2013
10.00 – 11.45        Lõppkontserdi saaliproovid EMTA kammersaalis
12.00            Autasustamine ja lõppkontsert EMTA kammersaalis
14.00            Lõpubankett EMTA orelisaalis

Osalejad:

Vanuserühm IA
Vanuserühm IB
Vanuserühm IIA
Vanuserühm IIB
1. Allas, Anette
2. Boitšuk, Alika
3. Ilves, Sander Erik
4. Pihlap, Anne-Mai
5. Pikkmets, Triinu
6. Starintšikova, Anastasia
7. Tüür, Merilin
8. Šuvalova, Polina
1. Gretšiškina, Ksenia
2. Ivanova, Ksenia
3. Kari, Hans Matthias
4. Lassmann, Kaur
5. Laul, Jakob Eduard
6. Malm, Patrick
7. Murumaa, Inessa
8. Pae, Dagmar Heleen
9. Petrov, Kerttu-Riin
10. Potštarjova, Jana
11. Raidvere, Mari-Elise
12. Teemägi, Linda
13. Tomp, Tiit
14. Väli, Cornelia Elisabeth
1. Fetissov, Maksim
2. Jefimova, Valeria
3. Müür, Kaila
4. Pahkma, Andra
5. Rattus, Madelin
6. Rüütel, Rasmus
1. Asoskova, Viola
2. Bouhouda, Yasmina
3. Fatejev, Nikita
4. Mõru, Marten
5. Reiljan, Hanna-Liisa
6. Ruusmaa, Mari-Liina
7. Viilu, Evelin
8. Žurjari-Ossipova, Polina
Vanuserühm IIIA
Vanuserühm IIIB
Vanuserühm IVA
Vanuserühm IVB
1. Aasalo, Madis
2. Kärner, Ann
1. Abolõmova, Polina
2. Joamets, Kirke
3. Lepp, Eva-Lotta
4. Mjassojedova, Anastasija
5. Narits, Arko
6. Nutt, Karl Johan
7. Onoper, Susanna Liisa
8. Uustal, Brett Lisell
1. Gulevitš, Aljona1. Altorv, Nazar
2. Lohu, Evita
3. Mikalai, Piret
4. Stepanova, Indra
5. Susi, Astra Irene

Saaliproovide määramiseks palun ühendust võtta Reet Ruubeliga tel 56637593

Vaata:

Eesti kõla II reglement

Eesti kõla II registreerimisleht