(EST) Konsultatsioonide ajad

Last modified: 04.10.2019

NB! Konsultatsioon tuleb alati eelnevalt õpetajaga kokku leppida!

Õpetaja
e-mail
õppeaine
päevad
ruum
Abel, Anneanneabel122@gmail.commatemaatikaT 1. t, N 0 t53
Amor, Marimari@helilooja.eesolfedžoN 0. t, 9. t44
Belousov, Riinariina@tmkk.edu.eealgõpetus; loodusõpetus, inimeseõpetusE 0.t56
Eerik, Helinahelinaeerik@gmail.comFüüsika-keemia, loodusõpetus, matemaatikaK 8. t, R 0 t84 
Fridolin, Jannefridolin.janne@gmail.comkoorT kell 12 või kokkuleppel99
Kaljusmaa, Merlemerlekaljusmaa@hotmail.combioloogiaT, R pärast 7. t72
Kalmann, Sandrakalmann.sandra@gmail.commuusikalugu, muusika-ja kunstiluguE 7. t, N 8.30–9.00, R 1. t või kokkuleppelB-103
Klooren, Äli-Ann aliann.klooren@gmail.commuusika- ja kunstilugu, muusikalugu K 1. tB-103
Konsap, Saalesaale.konsap@gmail.commuusikateooria;
Muusika- ja kunstiajalugu
N 8.30–9.00 või kokkuleppelB-111
Kuldmaa, Kätlinkatlinkuldmaa@gmail.comajalugu, ühiskonnaõpetusN 8.10–9.0070
Kuusik, Jaanikajaanikakuusik@gmail.com koorK 7. tund100
Kõrvits, Ingridingridkorvits@gmail.comkoorLastekoor K 8.30–9.00 / 12.20–12.40;
noortekoor K 16.45–17.30
100/aula
Mahoni, Kristinakristina.mahoni@tmkk.edu.eekehaline kasvatus, inimeseõpetusT 8. tvõimla
Marcinkevicene, Valentinavmarcinkevicene@gmail.comvene keelT 8. t30
Merilaid, Katrekatre.merilaid@tmkk.edu.eesaksa keelE 10.30–10.5032
Neeme, Lindalindaneeme@hot.eekäsitöö; pikapäevaõpetajaK, N 6.–7 t57/19, 60
Ney, Mallmall.ney66@gmail.comsolfedžoE., T., K. 0 t, T. 7., 8. t44
Nurk, Sirjesirjenurk@gmail.com inglise keelT 6., 7. t, N 6–8. t76
Ots, Jaanjaan_ots_2@hotmail.comsümfooniaorkesterT 0. taula
Paju, Reetpaju.reet@gmail.comsolfedžoE 7. t, T 6. t, K 6. t73
Pilvik, Piretpiret@pilvik.eualgõpetus, eesti
keel, kirjandus, matemaatika
E 7. t54
Randma, Taimirandma.taimi@gmail.comkunst, tööõpetusN 0. t84
Roos, Andrusandrus.roos@gmail.comrütmikaE 7. tvõimla
Saarep, Merlemerlesaarep@gmail.comsolfedžoE 8. t, T 7. t74
Sellin, Reetreet.sellin@gmail.comalgõpetus, eesti keel, kirjandusE 5. t, 7. t57
Siimer, Martmsiimer@ema.edu.eemuusikateooriaN, 0. tB-104
Soodla, Eveeve.soodla@tmkk.edu.eepikapäevaõpetaja, inglise keelK 6. t, T 7. t60
Talisaar, Enetalisaar.ene@gmail.comeesti keel, kirjandusR 0. t, 2. ja 3. t75
Talts, Tiinatiina.talts@tmkk.edu.eeeesti keel, kirjandus; huvijuhtE 4. ja 8. t, T 6. t31
Tammissaar, Maive maive.tammissaar@tng.ee geograafiaE 3. ja 8. t70
Tiirik, Viireviire.tiirik@tmkk.edu.eeInglise keel, inimeseõpetusN 0. t71
Timofejeva, OlgaOlga.Timofejeva@tmkk.edu.eevene keelE 0. t29
Truija, Imbiimbi@tmkk.edu.eebioloogiaN 0. t72
Veinberg, Kristikristi@tmkk.edu.eematemaatika; haridustehnoloogN 0. t58
Viese, Janajana.viese@tmkk.edu.eealgõpetus, inglise keelE 8. t, K 6. ja 7. t77
Voites, Ireniren.voites@gmail.comrütmikaN 14.00võimla