>

Kontakt

Viimati muudetud: 03.04.2017
TMKK-012 TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL

registrikood 70004287

Aadress: Vabaduse pst 130 10920 Tallinn
bussid 18, 14 (Jannseni peatus), 33 (Pargi peatus), elektrirongid (Kivimäe jaam)

Kooli toetusarve:
Rahandusministeerium
Tehingupartneri kood 007001
Swedbank – EE932200221023778606
SEB – EE891010220034796011
Nordea Bank – EE701700017001577198
Danske Bank – EE403300333416110002
Tallinna Muusikakeskkooli viitenumber: 2800047737

Kontaktid

Direktor Timo Steiner 6 576 004 timo@tmkk.edu.ee
Sekretär Irina Latõšova 6 576 004 tmkk@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja muusika alal
Marja Jürisson 6 572 791 marja@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja üldainete alal
Marje Tänav 5560 6164 marje@tmkk.edu.ee
Majandusjuhataja
Tõnu Jaanvere 6 572 793 tonu.jaanvere@tmkk.edu.ee
Personalitöötaja Tiia Liik 5684 3924 tiia.liik@tmkk.edu.ee
Kontserdikorraldus Meeli Jõgiste 5910 5576 meeli@tmkk.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Kadi Kask 6 706 462
5826 2552
kadi@tmkk.edu.ee
Õppenõustaja Annika Villmann 5646 4241 annika@tmkk.edu.ee
Huvijuht Tiina Talts 553 1131 tiina.talts@tmkk.edu.ee
Raamatupidamine Õilme Melliste, Tiia Mets 6 572 792 raamat@tmkk.edu.ee
Raamatukogu 6 706 809 rkogu@tmkk.edu.ee
Peamaja õpetajate tuba 6 576 002
Muusikamaja (B-hoone) õpetajate tuba 6 506 186
Õpilaskodu 6 576 005 aili@tmkk.edu.ee
Peamaja valvelaud 6 576 004
Kooli tervisekabinet Olga Krajuhhina
Vastuvõtu ajad:
E kell 9-16
K kell 9-15
N kell 9-16
5620 0155  muusikakk@kth.ee


Küsimused ja tagasiside

Küsimuste ja kommentaaride korral saada e-kiri aadressile tmkk@tmkk.edu.ee