Kontakt

Viimati muudetud: 29.08.2019
TMKK-012 TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL

registrikood 70004287

Aadress: Vabaduse pst 130 10920 Tallinn
bussid 18, 14 (Jannseni peatus), 33 (Pargi peatus), rongid (Kivimäe jaam)

Kooli toetusarve:
Rahandusministeerium
Tehingupartneri kood 007001
Swedbank – EE932200221023778606
SEB – EE891010220034796011
Nordea Bank – EE701700017001577198
Tallinna Muusikakeskkooli viitenumber: 2800047737

Kontaktid

Direktor Timo Steiner
Vastuvõtuaeg kokkuleppel
6 576 004 timo@tmkk.edu.ee
Sekretär Irina Latõšova
Kantselei avatud kell 9.00-17.00
6 576 004 tmkk@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja muusika alal
Marja Jürisson 6 572 791
5691 5122
marja@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja üldainete alal
Marje Tänav 556 06164 marje@tmkk.edu.ee
Majandusjuhataja
Heiki Koov 564 96271 heiki@tmkk.edu.ee
Personalitöötaja Tiia Liik 568 43924 tiia.liik@tmkk.edu.ee
Kontserdikorraldaja Meeli Jõgiste 591 05576 meeli@tmkk.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Maire Lilleberg 5826 2552 maire.lilleberg@tmkk.edu.ee
Õppenõustaja Agnes Aaliste 566 84418 agnes.aaliste@tmkk.edu.ee
Koolipsühholoog Andra Kivimäe 56501007 andra.kivimae@tmkk.edu.ee
Huvijuht Tiina Talts 553 1131 tiina.talts@tmkk.edu.ee
Raamatupidamine Õilme Melliste, Tiia Mets 6 572 792 raamat@tmkk.edu.ee
Haridustehnoloog Kristi Veinberg kristi@tmkk.edu.ee
Raamatukogu 6 706 809 rkogu@tmkk.edu.ee
Peamaja õpetajate tuba 6 576 002
Muusikamaja (B-hoone) õpetajate tuba 6 506 186
Õpilaskodu 6 576 005
568 07962
aili@tmkk.edu.ee
Peamaja valvelaud 6 576 004
Kooli tervisekabinet Inga Raudsepp
Vastuvõtu ajad:
E kell 8.30-16.30
K kell 8.30-16.30
Telefoni teel nõustamine
kõikidel tööpäevadel kell 8.30-16.30
562 00155 inga.raudsepp@kth.ee
Avariide, rikete ja puuduste edastamine Riigi Kinnisvara AS 605 0000 klienditugi@rkas.ee
Vesi, kanalisatsioon, küte, elekter,
ventilatsioon, ATS jm
SOL Baltics OÜ 5111091
Tehniline valve Securitas Eesti AS 1660
Väliheakord Maido Paaslepp (P. Dussmann Eesti) 509 0033 paaslepp@dussmann.ee
Siseheakord Ülle Teemets  (P. Dussmann Eesti) 529 2469

Küsimused ja tagasiside

Küsimuste ja teabenõude korral saada e-kiri aadressile tmkk@tmkk.edu.ee