>

Kontakt

Viimati muudetud: 11.06.2018
TMKK-012 TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL

registrikood 70004287

Aadress: Vabaduse pst 130 10920 Tallinn
bussid 18, 14 (Jannseni peatus), 33 (Pargi peatus), elektrirongid (Kivimäe jaam)

Kooli toetusarve:
Rahandusministeerium
Tehingupartneri kood 007001
Swedbank – EE932200221023778606
SEB – EE891010220034796011
Nordea Bank – EE701700017001577198
Danske Bank – EE403300333416110002
Tallinna Muusikakeskkooli viitenumber: 2800047737

Kontaktid

Direktor Timo Steiner 6 576 004 timo@tmkk.edu.ee
Sekretär Irina Latõšova 6 576 004 tmkk@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja muusika alal
Marja Jürisson 6 572 791 marja@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja üldainete alal
Marje Tänav 556 06164 marje@tmkk.edu.ee
Majandusjuhataja
Heiki Koov
E-R kell 8.30-12.30
564 96271 heiki@tmkk.edu.ee
Personalitöötaja Tiia Liik 568 43924 tiia.liik@tmkk.edu.ee
Kontserdikorraldaja Meeli Jõgiste 591 05576 meeli@tmkk.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Kadi Kask 6 706 462
582 62552
kadi@tmkk.edu.ee
Õppenõustaja Annika Villmann 564 64241 annika@tmkk.edu.ee
Huvijuht Tiina Talts 553 1131 tiina.talts@tmkk.edu.ee
Raamatupidamine Õilme Melliste, Tiia Mets 6 572 792 raamat@tmkk.edu.ee
Haridustehnoloog Kristi Veinberg kristi@tmkk.edu.ee
Raamatukogu 6 706 809 rkogu@tmkk.edu.ee
Peamaja õpetajate tuba 6 576 002
Muusikamaja (B-hoone) õpetajate tuba 6 506 186
Õpilaskodu 6 576 005

568 07962

aili@tmkk.edu.ee
Peamaja valvelaud 6 576 004
Kooli tervisekabinet Inga Raudsepp
Vastuvõtu ajad:
E kell 8.30-16.30
T kell 8.30-16.30
K kell 8.30-16.30 (paaris kuupäevadel)
562 00155 muusikakk@kth.ee
Haridus-ja Teadusministeeriumi
riikliku järelevalve 
teostaja
Piret Hiisjärv 568 76436 Piret.Hiisjarv@hm.ee
Avariide, rikete ja puuduste edastamine Riigi Kinnisvara AS 605 0000 klienditugi@rkas.ee
Vesi, kanalisatsioon, küte, elekter,
ventilatsioon, ATS jm
SOL Baltics OÜ 5111091
Tehniline valve Securitas Eesti AS 1660
Väliheakord Maido Paaslepp (P. Dussmann Eesti) 509 0033, paaslepp@dussmann.ee
Siseheakord Ülle Teemets  (P. Dussmann Eesti) 529 2469


Küsimused ja tagasiside

Küsimuste ja kommentaaride korral saada e-kiri aadressile tmkk@tmkk.edu.ee