>

Kontakt

Viimati muudetud: 04.04.2018
TMKK-012 TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL

registrikood 70004287

Aadress: Vabaduse pst 130 10920 Tallinn
bussid 18, 14 (Jannseni peatus), 33 (Pargi peatus), elektrirongid (Kivimäe jaam)

Kooli toetusarve:
Rahandusministeerium
Tehingupartneri kood 007001
Swedbank – EE932200221023778606
SEB – EE891010220034796011
Nordea Bank – EE701700017001577198
Danske Bank – EE403300333416110002
Tallinna Muusikakeskkooli viitenumber: 2800047737

Kontaktid

Direktor Timo Steiner 6 576 004 timo@tmkk.edu.ee
Sekretär Irina Latõšova 6 576 004 tmkk@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja muusika alal
Marja Jürisson 6 572 791 marja@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja üldainete alal
Marje Tänav 5560 6164 marje@tmkk.edu.ee
Majandusjuhataja
Heiki Koov
E-R kell 8.30-12.30
5649 6271 heiki@tmkk.edu.ee
Personalitöötaja Tiia Liik 5684 3924 tiia.liik@tmkk.edu.ee
Kontserdikorraldaja Meeli Jõgiste 5910 5576 meeli@tmkk.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Kadi Kask 6 706 462
5826 2552
kadi@tmkk.edu.ee
Õppenõustaja Annika Villmann 5646 4241 annika@tmkk.edu.ee
Huvijuht Tiina Talts 553 1131 tiina.talts@tmkk.edu.ee
Raamatupidamine Õilme Melliste, Tiia Mets 6 572 792 raamat@tmkk.edu.ee
Haridustehnoloog Kristi Veinberg kristi@tmkk.edu.ee
Raamatukogu 6 706 809 rkogu@tmkk.edu.ee
Peamaja õpetajate tuba 6 576 002
Muusikamaja (B-hoone) õpetajate tuba 6 506 186
Õpilaskodu 6 576 005 aili@tmkk.edu.ee
Peamaja valvelaud 6 576 004
Kooli tervisekabinet Inga Raudsepp
Vastuvõtu ajad:
E kell 8.30-16.30
T kell 8.30-16.30
K kell 8.30-16.30 (paaris kuupäevadel)
5620 0155 muusikakk@kth.ee
Haridus-ja Teadusministeeriumi
riikliku järelevalve 
teostaja
Piret Hiisjärv 56876436 Piret.Hiisjarv@hm.ee
Avariide, rikete ja puuduste edastamine Riigi Kinnisvara AS 605 0000 klienditugi@rkas.ee
Vesi, kanalisatsioon, küte, elekter,
ventilatsioon, ATS jm
SOL Baltics OÜ 5111091
Tehniline valve Securitas Eesti AS 1660
Väliheakord Mait Alles (P. Dussman Eesti) 56 818 732
Siseheakord Ülle Teemägi (P. Dussman Eesti) 529 2469


Küsimused ja tagasiside

Küsimuste ja kommentaaride korral saada e-kiri aadressile tmkk@tmkk.edu.ee