Konsultatsioonide ajad

Viimati muudetud: 06.10.2020

Konsultatsioonide ajad 2020/2021

NB! Konsultatsioon tuleb alati eelnevalt õpetajaga kokku leppida! 

 
Konsultatsioonide ajad 2020/21
 
 
 
Õpetajae-postõppeaineaegruum
Abel, Anneanneabel122@gmail.commatemaatikaE 0-tund, K 0-tund, kui ei ole õpetajate koosolekut, N 0-3. t kokkuleppel53
Amor, Marimari@helilooja.eesolfedžoN 0-tund kokkuleppel44
Belousov, Riinariina@tmkk.edu.eealgõpetus; loodusõpetus, inimeseõpetus0-tund T kokkuleppel õpetajaga56
Eerik, Helinahelinaeerik@gmail.comFüüsika-keemia, loodusõpetusR 0-tund ja muul ajal kokkuleppel84
Fridolin, Jannefridolin.janne@gmail.comkoorT õpetajaga kokkuleppel99
Ilinski, Sinaidasiina.ilinski@gmail.compikapäevaõpetajaK pikas päevasB-105
Kaljusmaa, Merlemerlekaljusmaa@hotmail.combioloogiaT 8. t72
Kalmann, Sandrakalmann.sandra@gmail.commuusikalugu, muusika-ja kunstiluguE 9. t ja kokkuleppel õpetajagaB-103
Klooren, Äli-Annaliann@hot..eemuusika- ja kunstilugu, muusikaluguK 1. tB-111
Konsap, Saalesaale.konsap@gmail.commuusikateooriaB 111
Kuldmaa, Kätlinkatlinkuldmaa@gmail.comajalugu, ühiskonnaõpetusN 8. t ja kokkuleppel õpetajaga70
Kuusik, Jaanikajaanikakuusik@gmail.com koorT õpetajaga kokkuleppel100
Kõrvits, Ingridingridkorvits@gmail.comnoortekoorKokkuleppel K pärast kooriproovi100/aula
Lehtmaa, Gretengreten@lehtmaa.eerütmikavõimla
Mahoni, Kristinakristina.mahoni@tmkk.edu.eekehaline kasvatus, inimeseõpetusE 8. t ja T. 6. tvõimla
Marcinkevicene, Valentinavmarcinkevicene@gmail.comvene keelT 7. t ja kokkuleppel õpetajaga30
Merilaid, Katrekatre.merilaid@tmkk.edu.eesaksa keelE vahetunnis32
Männamets, Anuanu.mannamets@tmkk.edu.eepikapäevaõpetajaT, N, R - pikas päevasB-105
Neeme, Lindalindaneeme@gmail.comkäsitöö; pikapäevaõpetajaK, N - ainetunni vahetunnis57/19,60
Ney, Mallmall.ney66@gmail.comsolfedžokokkuleppel E, T, K 8.10 ning T 7.- 8. tund44
Nurk, Sirjesirjenurk@gmail.com inglise keelT 8.-9. t, N 7.-8. t, kokkuleppel76
Ots, Jaanjaan_ots_2@hotmail.comsümfooniaorkesteraula
Paju, Reetpaju.reet@gmail.comsolfedžoE 7. t, T 7. t73
Pilvik, Piretpiret@pilvik.eualgõpetus, eesti keel, kirjandus, matemaatikaE 0-tund kokkuleppel õpetajaga54
Randma, Taimirandma.taimi@gmail.comkunst, tööõpetusN 0- ja 1. tund kokkuleppel õpetajaga84
Roos, Andrusandrus.roos@gmail.comrütmikaE 0-tund kokkuleppel õpetajagavõimla
Saarep, Merlemerlesaarep@gmail.comsolfedžoE 7. t; T 7. t74
Sellin, Reetreet.sellin@gmail.comalgõpetus, eesti keel, kirjandus0-tund E kokkuleppel õpetajaga57
Siimer, Mart msiimer@ema.edu.eemuusikateooriaB-104
Soodla, Eveeve.soodla@tmkk.edu.eepikapäevaõpetaja, inglise keel, inimeseõpetusT 7. tund in.õp ,
E 7. tund inglise kee l
60
Talisaar, Enetalisaar.ene@gmail.comeesti keel, kirjanduskokkuleppel õpetajaga reedel 0-tund75
Talts, Tiinatiina.talts@tmkk.edu.eeeesti keel, kirjandus; huvijuhtkokkuleppel K 1. tund (ÕE koosoleku aeg)31
Tammissaar, Maivemaive.tammissaar@tng.ee geograafiaE ja R vahetunnis70
Tiirik, Viireviire.tiirik@tmkk.edu.eeInglise keel, inimeseõpetusT 0-tund ja kokkuleppel71
Timofejeva, OlgaOlga.Timofejeva@tmkk.edu.eevene keelK 1. t ja kokkuleppel29
Truija, Imbiimbi@tmkk.edu.eebioloogiaN 0- ja 1. t kokkuleppel72
Veinberg, Kristikristi@tmkk.edu.eematemaatika; haridustehnoloogneljapäev 0-tund kokkuleppel58
Viese, Janajana.viese@tmkk.edu.eealgõpetus, inglise keelK 6.-7. t77