>

Konkursid

Viimati muudetud: 18.03.2018

3 kooli konkursi 16.-17. märtsil 2018

Puupuhkpilli žürii : Peeter Sarapuu, Lisa Kawasaki, Madis Vilgats

Vaskpuhkpilli žürii: Peeter Sarapuu, Peeter Margus, Madis Vilgats

Löökpilli žürii: Peeter Margus, Madis Vilgats, Mihkel Peäske

 
TULEMUSED:
Puupuhkpill, noorem vanusegrupp
1. koht Isabella Runge, klarnet, TMKK 9. klass, õp. Vahur Vurm, km Meeli Ots
2. koht Susanne Rull, flööt, TMKK 8. klass, õp. Raivo Peäske, km Jana Peäske
2. koht Kevin Mattias Klasman, klarnet, Elleri-kooli I kursus, õp. Tõnu Kalm, km Märten Karm
3. koht Helery Kõrvemaa, saksofon, Otsa-kooli II kursus, õp. Sulev Sommer, km dede Noodla
Diplom Karmen Palusoo, flööt, Otsa-kooli II kursus, õp. Peeter Malkov, km Tiiu Maasing
 
Puupuhkpill, vanem vanusegrupp
1. koht Laura Pähkel, flööt, TMKK 11. klass, õp. Mihkel Peäske, km Jana Peäske
2. koht Siret Sui, flööt, TMKK 11. klass, õp. Mihkel Peäske, km Jana Peäske
3. koht Kleer Suursild, flööt, TMKK 11. klass, õp. Mihkel Peäske, km Jana peäske
3. koht, Valeri Trahhatšjov, klarnet, TMKK 12. klass, õp. Vahur Vurm, km Meeli Ots
Diplom Marta-Marleen Tamm, klarnet, TMKK 12. klass, õp. Vahur Vurm, km Meeli Ots
Diplom Anita Maasalu, klarnet, Otsa-kooli III kursus, õp Vello Sakkos, km Tiiu Maasing
Vaskpuhkpill, noorem vanusegrupp
1. koht Mattis-Johan Mere, trompet, TMKK 7. klass, õp. Aavo Ots, km Meeli Ots
2. koht Mart Hakon Reinmets, trompet, TMKK 9. klass, õp. Aavo Ots, õp. Neeme Ots, km Meeli Ots
3. koht Toomas Oskar Kahur, tuuba, Otsa-kooli eelõpe, õp. Madis Vilgats, km Yvetta Uustalu
Diplom Mehis Martin Ots, trompet, TMKK 8. klass, õp. Aavo Ots, km Meeli Ots
Diplom Nikita Matsuk, metsasarv, TMKK 8. klass, õp. Kalle Koppel, km Riina Joller
Diplom Naatan Hollmann, trompet, Otsa-kooli II kursus, õp. Taavi Kuntu, km Dede Noodla
 
Vaskpuhkpill, vanem vanusegrupp
1. koht Kaspar-Oskar Kramp, tromboon, TMKK 12. klass, õp. Andres Kontus, km Meeli Ots
2. koht Villem Süvari, trompet, TMKK 11. klass, õp. Indrek Vau, km Riina Joller
3. koht Laur Keller, trompet, TMKK 12. klass, õp Aavo Ots, õp. Neeme Ots, km Meeli Ots
Diplom Mariel Oserov, metsasarv, TMKK 11. klass, õp. Kalle Koppel, õp. Kalervo Kulmala, km Riina Joller

Diplom Eliise Tani, metsasarv, Elleri-kooli IV kursus, õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda

 

Löökpill, noorem vanuseaste

1. koht Teodor Hirvoja, löökpillid, Otsa-kooli II kursus. Õp. Rein Roos ja õp. Csaba Zoltan Marjan, km Dede Noodla

3. koht Marie Luhamäe, löökpillid, Otsa-kooli II kursus. Õp. Rein Roos, km Dede Noodla
3. koht Robert Rebel, löökpillid, Otsa-kooli I kursus, õp. Rein Roos, km Dede Noodla

 

Kuna meie kontsertmeistrite raudvara Meeli Ots ootamatult haigestus, siis Tallinna Muusikakeskkool tänab südamest Otsa-kooli ja Elleri-kooli kontsertmeistreid, kes hädast välja aitasid.

Suur aitäh, Märten Karm, Tiiu Maasing ja Jaan Kapp!