Kontserdid

Viimati muudetud: 25.11.2019

Registreeruda saab e-maili aadressil puhkpilliosakond@gmail.com

PUHKPILLIOSAKONNA KONTSERT

27. novembril kell 18.00 Õpetajate Majas

 

1.Šveitsi rahvaviis – Kägu

esitab Cedric Sebastien Mäeväli, metsasarv, 7 .klass

klaveril Meeli Ots

 

2. Beethoven Koopaorav

esitab Aleksander Matesen, oboe, 2. klass

klaveril Riina Joller

 

3. Eesti rahvalaul “Kus on mu koduke”

Rootsi lastelaul

esitab Ignat Katsalkin, oboe, 3. klass

klaveril Riina Joller

 

4. F.Schubert Teema

Esitab Rael Laikre, flööt, 2. Klass

 

5. F.Schumann Ratsamees

esitab Emma Saar, oboe, 3. Klass

klaveril Riina Joller

 

6. Inglise rahvaviis – Greensleeves

esitab Loone Krigul, metsasarv, 3. klass

klaveril Meeli Ots

 

7. Corelli Gavott

Esitab Margit Mikutaite, flööt, 3. Klass

Klaveril Jana Peäske

 

8. Claude Gervaise Allemande

esitab Gustav Pahla, klarnet 4. klass

klaveril Meeli Ots

 

9. J.Brahms Fragment

Esitab Friida Hansen, flööt, 4. Klass

Klaveril Jana Peäske

 

10. W.A.Mozart – Kevadlaul

esitab Henri Samuel Evert, metsasarv, 6. klass

klaveril Meeli Ots

 

11. Ludwig Milde “1 lihtne lugu” (“”Drei Leichte Stücke””).”

esitab Markus Aleksander Dreifeldi, fagott, 7. klass

klaveril Riina Joller

 

12. Serge Jean Mathieu Lansen Koolivaheaeg

Esitab Pärtel Põldvee, klarnet, 5. klass

klaveril Meeli Ots

 

13. U.Naissoo Hällilaul

esitab Otto Nõmm, flööt, 8. Klass

klaveril Jana Peäske

 

14. G. P. Telemann (arr. Robert van Beringen) – Die Liebe

esitab Eerik Bahovski, trompet 6. Klass

klaveril Meeli Ots

 

15. J.Weissenborn 2 pala: Arioso ja Humoresk

Esitab Robert Nael, fagott,  7. Klass

Klaveril Jana Peäske

 

16. Borne-Bizet, arr McLearnon Carmen-Fantaasia

Esitavad Tuule-Helin Krigul ja Susanne Rull

Klaveril Jana Peäske

VAHEAEG 10 min

 

17. T.Kõrvits “In the Shadows”

Esitab Martin Pajumaa, trompet, 9. Klass

 

18. C. Saint Saens oboesonaat 2. osa

esitab Isabella Kaumann, oboe, 10. Klass

klaveril Riina Joller

 

19. A.Perilhoud Ballaad

Esitab Lisell Tamm, flööt, 9. Klass

Klaveril Jana Peäske

 

20. J.Hubeau Sonaat, Sarabande

Esitab Kulla Saatmäe, trompet, 9. Klass

Klaveril Riina Joller

 

21. A.Glazunov – Reverie

esitab Nikita Matsuk, metsasarv, 10. klass

klaveril Meeli Ots

 

22. E.-S.Tüür Tuulepööriste mäng

esitab Tuule-Helin Krigul, flööt, 11. Klass

klaveril Jana Peäske

 

23. J. K. J.Neruda – Trompetikontsert Es – duur 1. osa Allegro

esitab Rauno Rüütelmaa, trompet, 10. Klass

klaveril Meeli Ots

 

24. “H. Kareva – Sonaat nr. 2 “”Värvilised vahtralehed”” I osa”

Joonas Neumann, saksofon 9.kl.

km Meeli Ots

 

25. “Eino Tamberg “Aaria”

“Joseph Horovitz “Sonatiin III osa”

esitab Isabella Runge, klarnet 11. klass

klaveril Meeli Ots