Lisavastuvõtt I klassi õppeaastaks 2016/2017

Viimati muudetud: 07.04.2016

Kuulutame välja lisavastuvõtu  I klassi õppeaastaks 2016/2017

Kandideerida saab üksikutele vabadele kohtadele järgmistel erialadel:

• klaver, klavessiin
  • akordion
  • keelpillid (viiul, vioola, tšello, kontrabass, klassikaline kitarr)
  • puhkpillid (flööt, oboe, klarnet, fagott, saksofon, metsasarv, trompet, tromboon, tuuba);
  • löökpillid

Kontrabassi, puhkpillide ja löökpillide eriala õppimise alustamise vanus on individuaalne, see määratakse lapsevanema ja vastava eriala õpetaja kokkuleppel.

Kuni soovitud pilli õppimise alustamiseni on erialaõpe klaveripõhine.

Lisavastuvõtt  I klassi toimub neljapäeval, 9. juunil 2016 alates kella 15-st.

Katsetele registreerida e-kirjaga tmkk@tmkk.edu.ee hiljemalt  esmaspäeval, 6. juunil.

Registreerimisel lepitakse kokku lapse individuaalne vastuvõtukatsele tulemise kellaaeg. Registreerunuks loetakse õpilaskandidaadid, kelle puhul on kooli sekretärile esitatud järgmised dokumendid:

1. kirjalik vormikohane taotlus  (blankett kooli kodulehel);
2. sisseastuja isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse või -tõendi) ametlikult kinnitatud ärakiri või väljavõte;

I klassi vastuvõtukatsete eelselt on võimalus saada konsultatsiooni muusikaliste katsete asjus laupäeval, 28. mail.

Viimane päev konsultatsioonile registreerumiseks on  24. mai, registreeruda e-kirjaga tmkk@tmkk.edu.ee. Konsultatsioonile registreerumiseks esitada järgmised andmed:

lapse nimi; isikukood või sünniaeg;  vanema kontakttelefon ja e-posti aadress.

Konsultatsiooni kellaaeg lepitakse kokku pärast registreerumist.

Täiendav info: õppealajuhataja muusika alal Marja Jürisson – marja@tmkk.edu.ee,  tel 6 572 791, 56 915 122