Konsultatsioonid I klassi astujaile

Viimati muudetud: 14.05.2020

Tasuta konsultatsioonitunnid I klassi astujaile

Pakume võimalust osaleda kahte tüüpi konsultatsioonitundides:

1) pilliõpe (eriala) – neile lastele, kes pole antud pilli varem õppinud,

2) muusikalise vastuvõtukatse tutvustus.

a) Pilliõppe (eriala) konsultatsioonitunnid

Eriala konsultatsioon pakub võimaluse teha tutvust pilliõppega ja kogeda kooli erialatunni atmosfääri. Ühe eriala (pilli) raames pakume võimalust osaleda ühel 20-minuti pikkusel konsultatsioonil neile lastele, kes antud pilli tunniga pole varem kokku puutunud. Konsultatsioonil on võimalus kohal viibida ka lapsevanemal.

*Klaveri eriala konsultatsioon (õp Marju Roots) laupäeval, 30. mail kella 10–14 vahel:

*Viiuli ja tšello eriala konsultatsioonitunnid
Viiuli eriala konsultatsioon: 2. juunil ja 4. juunil ajavahemikus 16.00–19.30.
Tšello eriala konsultatsioon: 1. juunil ajavaehmikus 16.00–19.30.

Muude koolis õpetatavate pillide konsultatsioonide soovijail võtta ühendust õppealajuhataja Marja Jürissoniga: marja@tmkk.edu.ee.

b) Muusikalisi katseid tutvustavad konsultatsioonitunnid

Pakume lapsele võimalust viibida ühes 15-minuti pikkuses individuaalses konsultatsioonitunnis.

Kolmapäeval 3. juunil ajavahemikus 12.00–18.30;
Esmaspäeval, 8. juunil ajavahemikus 12.00–18.30

TMKK peahoone klassides nr 44 (I korrus), 73 ja 74 (III korrus).
Konsultatsioone viivad läbi õpetajad Mall Ney, Reet Paju, Merle Saarep.

Pilli- ja muusikaliste katsete konsultatsioonitundidesse on vajalik eelregistreerimine.

Online registreerimisvorm asub siin: forms.gle/j1KeKhVoRA8XPUpM9

Konsultatsioonide registreerimise periood: 8. aprill – 1. juuni 2020

Pärast registreerimisvormi edastamist võetakse vanemaga kontakti e-kirja teel, et leppida kokku konsultatsioonitunni täpne aeg.

Konsultatsioonile tulekuks valmistada ette üks laul (vabal valikul), mida laps oskab peast ja saab esitada ilma saateta (a cappella).

Haigestumisest või muul põhjusel konsultatsiooni ajast loobumisest palume kindlasti informeerida tmkk@tmkk.edu.ee

NB!
Kõigiga, kes registreerisid I kl konsultatsioonidele ja vastuvõtukatsetele veebruaris ja märtsis, võetakse ühendust ning kooskõlastatakse uued ajad. Uut registreerimist pole vaja teha.

Lisainfo saamiseks ja küsimuste korral võimalik pöörduda:

Õppealajuhataja muusika alal Marja Jürisson: marja@tmkk.edu.ee, tel 56915122
Kooli sekretär Sirje Tooming: tmkk@tmkk.edu.ee