Raamatukogu

Viimati muudetud: 06.09.2017

Tallinna Muusikakeskkooli raamatukogu

on kooliraamatukogu, mis teenindab kooliõpilasi, nende vanemaid, õpetajaid ja kooli töötajaid.

Raamatukogu asub kooli muusikamaja (Vabaduse pst 130 B-korpus) 1. korrusel.

TMKK raamatukogu on avatud E-R 8.00 – 17.00

TMKK pillilaenutus on avatud E-R 10.00 – 16.00

Telefon: 6 706 809

e-mail: rkogu@tmkk.edu.ee

Seisuga 01.01.2017 on raamatukogus arvele võetud eksemplare:

•  õpikuid 15627;
  •  noote 17898;
  •  raamatuid 3517;
  •  auviseid 3233

Raamatukogu teavikud (õpikud, raamatud, noodid, auvised) kantakse veebipõhisesse raamatukoguprogrammi RIKS, mida kasutame ühiselt G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli raamatukoguga. Meie koduleheküljel on uudiskirjanduse link www.webriks.ee/muusikakool/index.asp?action=119&lib=2, mis viib teid meie raamatukogu elektronkataloogi.

Raamatukogus on võimalik kuulata nii laser- kui vinüülplaate, vaadata DVD-sid.

Lugejate kasutada on 3 internetiühendusega arvutit, kus saab teha infootsinguid, külastada e-kooli lehekülge, kirjutada referaate ja teha muid õppetööga seonduvaid ülesandeid.

Korraldame uudisteavikute, heliloojate ja teiste väljapaistvate isikute juubeliteks, rahvakalendri pühadeks jms väljapanekuid.

Muusikakeskkooli  õpilased saavad pillilaenutusest laenata muusikainstrumente (väljaarvatud klaverid, pianiinod).

NB! tutvu ka raamatukogu kasutamise eeskirjaga