Üldinfo

Viimati muudetud: 28.05.2020

MAJAD ALATES 18. MAIST

Periood 18. – 31. mai peamajas

• Kuni mai lõpuni on turvatöötaja majas tööpäeviti  kl 8 – 17. Välisuks on lukus, majadesse pääsuks on vajalik eelregistreerimine.
  • Alates 18. maist on võimalus pidada vältimatuid individuaalseid konsultatsioone kõikide klasside õpilastele. Ruumide broneerimiseks saata info sotsiaalpedagoogile Maire Lillebergile (maire@tmkk.edu.ee). NB! esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva ajad broneerida hiljemalt pühapäeva õhtul kella 18-ks; neljapäeva ja reede, ajad broneerida hiljemalt kolmapäeval  kella 16-ks.

Periood 18.–31. mai  B-majas

• Alates 18. maist on B-maja  avatud ainult möödapääsmatuteks tegevusteks: 12. klassi individuaaltunnid, 12. kl harjutamine, (+eriolukorras nendele noorematele õpilastele, kel kodus tingimused  täiesti puuduvad).

• B-maja kasutamise ajad maikuus: tööpäeviti 9–18, laupäeviti 10–18, pühapäeviti 12–18.

• 12. kl õpilased, õpetajad ja kontsertmeistrid, kes soovivad B-majja sissepääsu, annavad sellest eelnevalt teada Marja Jürissonile  e-maili teel (marja@tmkk.edu.ee), kes annab neile  Drive tabelis aegade ja ruumide broneerimise  ligipääsud.

MAJADE LAHTIOLEK ALATES 1. JUUNIST KUNI 21. JUUNINI

Peamaja on avatud tööpäeviti 8.30 – 19.30.

Viiakse jätkuvalt läbi möödapääsmatuid tegevusi.  Välisuks on avatud. Turvatöötaja registreerib majja sisenemised ja lahkumised. Järgitakse 2+2 reeglit, samuti põhimõtet, et ühte klassi saab maksimaalselt kasutada kuni 4 tundi (va katsed ja eksamid). Alates 29. maist on tööl ka kooli sekretär.

NB! Administratsioon töötab juunis enamuses kodukontorites, seega palume kokkusaamised eelnevalt kokku leppida.

B-maja:

B-maja kasutamise  ajad:

Tööpäeviti 10–20

Laupäeviti 10–18

Pühapäeviti 12–18

• B-maja  on  avatud  möödapääsmatuteks tegevusteks: individuaaltunnid, harjutamine, kokkumäng kontsertmeistriga, õpetajate  õppeaasta lõpu tegevused oma klassiruumis jms.
  • B-maja uks on suletud (sissesaamiseks helistada uksekella), valvur lubab sisse ainult  isikut  tõendava dokumendi alusel neid, kelle puhul on tehtud broneering  Google Drive tabelis õigeaegselt.
  • Päeva jooksul on klass  ainult ühel korral kasutuses,  maksimumpikkus klassi kasutamiseks on  neli astronoomilist tundi,  harjutamise vaheaegadel ei väljuta hoonest ega  sotsialiseeruta B-majas.
  • Ühes klassis korraga maksimum kolm inimest, näit  õpilane, õpetaja, kontsertmeister. Järgida 2+2 reeglit.
  • Kohe pärast harjutamist või  tundide tegemist lahkuda, mitte jääda majja  ega kooli territooriumile!
  • Majja siseneda hajutatult, maja ees järjekorra tekkimisel  järgida 2+2 reeglit.
  • Majja sisenedes desinfitseeritakse käed.
    Klasside uksed on lukust lahti, et vältida võtmete edasiandmist.  Enne harjutamise alustamist ja pärast kasutamist tuleb spetsiaalse niiske rätikuga puhastada klaveriklahvid, klaveripealne noodipult ja noodipult. Kui  lahkutakse ruumist,avada ake
  • B-maja kasutamise  ajad: tööpäeviti 10–20 , laupäeviti 10–18, pühapäeviti 12–18
  • B-maja ruumi broneerimise soovist tuleb e-kirjaga  teada anda Marja Jürissonile marja@tmkk.edu.ee,  tema  jagab Google Drive tabelit, kuhu saab õpetaja/õpilane teha klasside broneeringuid.
  • Broneeringud Google Drive tabelisse tuleb teha järgnevalt:

E–R broneeringud hiljemalt  eelmisel õhtul kella 19-ks,

L–P broneeringud   hiljemalt reedel kella 15-ks

Aegade broneerimisel jälgida hajutatust, mitte broneerida samu kõrvalklassidega samu  tulekute- ja minekute kellaaegu.

• Valvur lubab B-majja sisse tabelis õigeaegselt  tehtud broneeringute  alusel, kaasa võtta isikut tõendav dokument.

RAAMATUKOGU TÖÖKORRALDUS ALATES 1. JUUNIST

1.–19. juunini on raamatukogu avatud tööpäeviti  kell 10-16. Ajavahemikul 22.–30. juuni tööpäeviti kell 10–14, v.a riigipühad. Toimub kontaktivaba laenutus. Tagastatavad raamatud pannakse nimesildiga varustatud kilekotiga raamatukogus eraldi lauale.Uued laenutused, nootide paljundamise või skaneerimise soovid tuleb meili teel eelnevalt broneerida ja saata aadressil laenutus@tmkk.edu.eeLaenutussoov peab olema võimalikult täpselt sõnastatud, juurde lisada laenutaja telefoninumber, et saaks vajadusel täpsustada. Raamat või noot pannakse eraldi lauale, nimesilt on juures. Laenutussoovile vastatakse e-kirjaga, millal võib järele tulla.