Uudised

Con Fantasia 2017 tulemused

17. märtsil toimus kooli aulas traditsiooniline Con Fantasia, seekord  oli esinemas kahes vanuserühmas  kokku 65 numbrit. Tänu aktiivse osalemise eest!

Loodetavasti said lapsed positiivse  ja kindlasti vajaliku esinemiskogemuse.

Tulemused:

I vanuserühm (1. -3. klass)

III koht:

Helin Koel (klaver, I kl) õp Reet Ruubel

Carola Mosca (viiul, II kl) õp Kaido Välja, km Lea Leiten

Iris Teemägi (tšello, II kl) õp Leho Karin, km Martti Raide

Kristjan Nurges (klaver, II kl) õp Reet  Ruubel

Eliise Soosaar (klaver, III kl) õp Marju Roots

III koht ja eripreemia pala „Rohelisel aasal“ esitamise eest:

Iida Joala( klaver, III kl )õp Elina Seegel

II koht:

Mia Simona Kaivo(klaver, I kl) õp Kai Ratassepp

Graham Kruusamägi (tšello, I kl) õp Ardo Västrik, km Riina Joller

Ilona Dumciute, I kl /Ilarion Dumcius (klaver) õp Marju Roots

Marii Heleen Matesen (klaver, II kl) õp Piret Habak

Annabel Sakkos (klaver, II kl)  õp Jekaterina Rostovtseva

Aksel Karu (klarnet, II kl) õp Vahur Vurm, km Meeli Ots

Miina Kiplok (viiul, II kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Nora Nobel (viiul, II kl) õp Elo Tepp, km Lea Leiten

Jaagup Piirsalu (tšello, II kl) õp Ardo Västrik, km Riina Joller

Pärtel Põldvee (klarnet, II kl)  õp Vahur Vurm, km Meeli Ots

Carola Mosca (viiul, II kl) kl ja Laura Adele Siitan (viiul, I kl)  õp Kaido Välja

Jessica Marie Elken (klaver, III kl) õp Marja Jürisson

Melita Timošcuka (klaver, III kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Leelo Pajus (viiul, III kl)  õp Mirjam Kerem, km Riina Joller

Alise Tepp (viiul, III kl) õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

Kati Marii  Sarv (viiul,  III kl) /Lene Tõnissaar (viiul, III kl) õp Elo Tepp

II koht ja eripreemia:

Grete Allas (klaver, II kl) õp Kai Ratassepp

I koht:

Anny-Laura Lauringson (viiul,  I kl) õp Merje  Roomere, km Kai Õunapuu

Laura Adele Siitan (viiul, I  kl ) õp Kaido Välja, km Lea Leiten

Kärt Mikalai (klaver, II kl)  õp Marja Jürisson

Maria Martin (tšello, II kl ) õp Mart Laas, km Riina Joller

Mio Iida (viiul, III kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Lola Mari Laas (tšello, III kl) õp Mart Laas, km Riina Joller

I koht ja eripreemia:

Gert Roost (kitarr,  II kl) õp Robert Jürjendal

Rian Peeter Kaarelson (klaver, III kl)  õp Piret Habak

Kristina Polov (klaver, III kl)  õp Kai Ratassepp

Publiku lemmikud:

Graham Kruusamägi

Ilona Dumciute-Ilarion Dumcius

Kristjan Nurges

Gert Roost

Jaagup Piirsalu

Rian Peeter Kaarelson

Mio Iida

II vanuserühm (4. -6. klass)

III koht:

Jelizaveta Ivanova (viiul, IV kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Athena Marta Victoria Kooser (viiul, V kl) õp Mirjam Kerem, km Riina Joller

Daniel Leevi Metsala (tšello, V kl) õp Laho Karin, km Martti Raide

Maia Mägi (klaver, V kl) õp Marja Jürisson

Kristin Klesment (viiul, VI kl) õp Elo Tepp, km Lea Leiten

Kaspar Põldvee (vioola, VI kl) õp Kristiina Välja, km Lea Leiten

Liina Riin Hargi (VI kl), Anton Hannes Karin (VI kl), Kasper Inno (X kl, tšellod) õp Leho Karin

II koht:

Eva Ausmees (viiul, IV kl) õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

Marite  Telgmaa (viiul, IV kl) õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

Marie Välja (tšello, IV kl) õp Mart Laas, km Riina Joller

Tobias Välja (tšello, IV kl) õp Mart Laas, km Riina Joller

Leele Jürjen  ja Merili Tamm (tšello, IV kl) õp Leho Karin

Gustav Talmar (klaver, IV kl) koos õp Ira Flossiga

Dagmar Heleen Pae (klaver, V kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Anton Hannes Karin (tšello, VI kl) õp Leho Karin, km Martti Raide

Maarja Kiplok (vioola, VI kl) õp Kristiina Välja, km Lea Leiten

Kristin Klesment (viiul) / Karl  Luberg (kitarr, VI kl), õp  Elo Tepp, õp Vahur Kubja

I koht:

Brigitta Siimer (viiul, IV kl) õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

Kadri  Meitus (klaver, IV kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Jana Potštarjova (klaver, IV kl) õp Marja Jürisson

Peeter Traksmann (viiul, V kl) õp  Tiiu Peäske, km Marrit  Gerretz Traksmann

Kadri –Katariina Tralla (viiul, V kl) õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

Peeter  Traksmann(viiul), Aleksander Traksmann (tšello), Hugo Luberg (klaver, kõik V kl),

õp Marrit  Gerretz Traksmann

Maarja Kiplok (viiul, VI kl)  õp Raeli Florea, km Riina Joller

Liisi-Mai Krigul (viiul, VI kl) õp Elo Tepp, km Lea Leiten

Theodor Lattikas (kitarr, VI kl) õp Robert Jürjendal

Miia Ruubel (viiul, VI kl) õp Tiiu  Peäske, km Reet Ruubel

Maria Tepp (tšello, VI kl) õp Mart Laas, km Riina Joller

Camilla Kaaver (VI kl), Paula Kõrvits (VI kl), Athena Marta Victoria Kooser (V kl), Julia Štšedrina (VI kl,   viiulid) õp Merje Roomere

I koht ja eripreemia:

Felix Tillemann (viiul, IV kl) õp Kaido Välja, km Lea Leiten

Fiona Babkina (klaver, IV kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Ekke Rainer Arndt (tšello, VI kl) õp Mart Laas, km Riina Joller

Katariina Tammemägi (viiul, VI kl) õp Raeli Florea, km  Kai Õunapuu

Eripreemia mitmekülgsuse eest:

Maarja Kiplok ( viiul ja vioola, VI kl)

Publiku lemmikud:

Brigitta Siimer

Leele Jürjen-Merili Tamm

Maria Tepp

Viiulikvartett Camilla Kaaver, Paula Kõrvits, Athena Marta Victoria Kooser, Julia Štšedrina

EMTA üliõpilaszürii:

Kersti Leppik (I, II vanuserühm)

I vanuserühm:

Jelena Perepeljatnik

Jelizaveta Bukina

Lisanne Altrov

II vanuserühm:

Helerin Oksa

Sandra Kaldma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaks − = 1

Current month ye@r day *