Anna-Margret Noorhani EMTA I audiovisuaalse loomingu konkursi võitjate hulgas!

EMTA I audiovisuaalse loomingu konkursi võitjate hulgas  on meie  kooli heliloomingu eriala X kl õpilane Anna-Margret Noorhani!

Palju õnne õpilasele ja erialaõpetaja Ülo Krigulile!

11. aprillil esitleti kinos “Sõprus” Eesti Muusika Päevade raames toimunud kontserdil “Vältimatult valgusesse” EMTA I audiovisuaalse loomingu konkursi võidutöid.Konkursile laekunud kompositsioone hindas žürii koosseisus Toivo Tulev, Margo Kõlar, Helena Tulve, Paolo Girol, Mark Raidpere, Krista Mölder ja Ekke Västrik. Väljavalitud töödeks osutusid Taavi Pillesaare ja Raikki Luige(Jõgevamaa Gümnaasium) “Minu Nädal”, Anna-Margret Noorhani (Tallinna Muusikakeskkool) “Insomnia” ning Holger Ollema ja Markus Bachmanni (Rapla Ühisgümnaasium) “Köögimuusika”.

15-19-aastastele õpilastele suunatud audiovisuaalse loomingu konkurss toimus sel aastal esmakordselt ning konkursile laekus töid üle Eesti. Konkursi eesmärkideks on tutvustada noortele kaasaegset heliloomingut laiemas kunstikontekstis ning innustada ka tavakooli muusikalise ettevalmistusega noori tegelema loominguga ühendades heli ja visuaali.

Anna-Margret Noorhani

Foto Peeter Langovits