Uudised

Con Fantasia 2011 preemiad

Con Fantasia 2011 žürii, publiku- ja koolipreemiad:

I vanusegrupp (I – III klass):
I koht ja PUBLIKUPREEMIA : Anna Lotta Karu (viiul), III kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
I koht: ans ”Miia Rahel ruudus” –Miia Ruubel, Rahel Peäske (viiulid), I kl, õp Tiiu Peäske- Mia Rahel Simm (klaver), II kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
II koht: Aleksander Sebastian Lattikas (tšello), II kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
II koht: Cornelia Elisabeth Väli (klaver), II kl, õp Jekaterina Rostovtseva
III koht: Jaagup Illak (viiul), II kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom julge ja särava esituse eest: Kristin Klesment (viiul), I kl, õp Elo Tepp, kontsertmeister Lea Leiten
PUBLIKUPREEMIA: Ksenia Ivanova (klaver), III kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Kooli diplom: Kaisa Helena Žigurs (harf), II kl, õp Eda Peäske – Liisa Maria Žigurs (viiul), IV kl, õp Niina Murdvee
Kooli diplom: Karina Rostovtseva (viiul), II kl õp Niina Murdvee – Viola Asoskova (klaver), III kl, õp Jekaterina Rostovtseva

II vanusegrupp (IV – VI klass):
I koht: Rasmus Peäske (viiul), IV kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
II koht: Teodor Juko Hiiemaa (tšello), IV kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
II koht ja PUBLIKUPREEMIA: Fred Heinoja (viiul), VI kl, õp Hanna-Liis Nahkur, kontsertmeister Signe Hiis
III koht: Loviisa Steinfeld (klaver), V kl, õp Martti Raide
Diplom meisterliku esituse eest: Rebecca Must (klaver), IV kl, õp Ene Metsjärv
PUBLIKUPREEMIA: Natalia, Jelizaveta, Anna Peterimova (viiulid), õp Niina Murdvee ja Joanna Peterimova (klaver), õp Ira Floss

III vanusegrupp (VII – IX klass):
I koht ja PUBLIKUPREEMIA: Laura Veisveer (klaver), IX kl, õp Martti Raide
II koht: Siluan Hirvoja (tšello), IX klass, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
II koht: Eliza Agajeva (klaver), VIII klass, õp Ira Floss
III koht: Henri Christofer Aavik (trompet), IX klass, õp Aavo Ots – Heldur Harry Põlda (klaver), IX klass, õp Anne-Elizabeth Varema
Diplom meisterliku esituse eest: Jekaterina Sizova (viiul), VIII klass, õp Niina Murdvee, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom hingestatud esituse eest: Valentina Vaab (viiul), VIII klass, õp Raeli Florea, kontsertmeister Lea Leiten
Diplom südamliku esituse eest: Brita Post (viiul), VIII klass, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
PUBLIKUPREEMIA: Fagotikvartett –nJakob Peäske, Teresa Fischler, Martin Tuuling, Rene Sepalaan, õp Rene Sepalaan

IV vanusegrupp (X – XII klass), solistid:
I koht ja PUBLIKUPREEMIA : Marcel Johannes Kits (tšello), X kl, õp Mart Laas
I koht: Katariina Maria Kits (viiul), X kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
I koht: Susann –Elisabeth Eessaar (viiul), XII kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
II koht: Linda-Anette Suss (viiul), XII kl, õp Mari Tampere-Bezrodny, õp Kristiina Kriit
II koht: Johannes Põlda (viiul), XII kl, õp Mari Tampere-Bezrodny, õp Kristiina Kriit, kontsertmeister Lea Leiten
II koht: Johannes Välja (tšello), XI kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
III koht: Kaarin Lehemets (viiul), XII kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
III koht: Kristjan –Jaanek Mölder (laul), XII kl, õp Uku Joller, kontsertmeister Katrin Peitre
III koht: Valle-Rasmus Roots (klaver), XI kl, õp Anne Sarrap
III koht: Leevi Nielson (viiul), XII kl, õp Niina Murdvee, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom väljendusrikkuse eest: Laura Kuusma (viiul), X klass, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom humoorikuse eest: Marcel Johannes Kits (klaver), X kl, õp Jana Peäske

IV vanusegrupp (X – XII klass), ansamblid:
I koht, PUBLIKUPREEMIA ja Con Fantasia GRAND PRIX : Robert Traksmann (viiul), X klass, Marcel Johannes Kits (tšello), X kl, Rasmus Andreas Raide (klaver), X klass , õp Marrit Gerretz- Traksmann
II koht: Pipilota Neostus (flööt), XI kl, Natalia Kononchuk (flööt), X kl, Liisi Promet (flööt), IX kl, õp Raivo Peäske
III koht: Robert Traksmann, Katariina Maria Kits, Mart Kuusma, Marcel Johannes Kits, õp Tiiu Peäske
III koht: Robert Traksmann, Maria Tiimus (viiul), IX kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
Kooli diplom: Anni Ruugla (flööt), XII kl, Anete Ainsaar (viiul), XI kl, Reene Pehka, õpetaja Natalia Sakkos

Improviseerimine: 
I koht: Heikko – Joseph Remmel (kontrabass), XI klass
Diplomid julge ja särava etteaste eest: Maria Rannaääre (klaver), II kl ja Caro-Lyn Irjas (klaver), IV kl
Diplom meeleolu tabamise eest ja PUBLIKUPREEMIA: Hans Christian Aavik (klaver), VII kl
Diplom parima minimalistliku esituse eest: Taniel Kuntu (klaver), IX kl
Diplom ilusa esteetika eest : Valle -Rasmus Roots (tšello), XI kl, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom rütmika ja laadika eest: Juhan Kokla (saksofon), IX kl, Eugen Linde (klaver), IX kl

žürii koosseis:

Urmas Lattikas
Reinut Tepp
Janne Fridolin
Katrin Kits
Indrek Lang
Kaia Rähn (9. novembril) ja Erik Teemägi (10. novembril)
Kadi Kaal
Kaari Klesment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üheksa − 4 =

Current month ye@r day *