Uudised

Con Fantasia 2012 preemiad

Con Fantasia autasustamine, publikupreemiate väljakuulutamised ja hääletajate vahelised loosimised:
I –IV klass esmaspäeval, 3. detsembril 10. 40 aulas
V –XII klass teisipäeval, 4. detsembril 13. 45 aulas

Con Fantasia 2012 žüriipreemiad

I vanusegrupp (I – III klass)

I koht ja Can Fantasia GRAND PRIX: Peeter Traksmann (viiul), I kl, õp Tiiu Peäske – Aleksander Traksmann (tšello), I kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
I koht: Katariina Tammemägi (viiul), II kl, õp Raeli Florea, kontsertmeister Lea Leiten
II koht: Miia Ruubel (viiul), II kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Reet Ruubel
III koht: Peeter Traksmann (viiul), I kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Marrit Gerretz-Traksmann
III koht: Maria Tepp (tšello), II kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
III koht: Nikita Matsuk (metsasarv), III kl, õp Vigo Uusmäe, kontsertmeister Riina Joller
Diplom: Aleksander Traksmann (tšello), I kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Mari-Elise Raidvere (klaver), II kl, õp Piret Habak
Diplom: Kaspar Põldvee (vioola), II kl, õp Kristiina Pähno ja õp Kaido Välja, kontsertmeister Lea Leiten
Diplom: Kristin Klesment (viiul), II kl, õp Elo Tepp, kontsertmeister Lea Leiten
Diplom: Rahel Peäske (viiul), II kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Jana Peäske
Diplom: Natalia Peterimova (viiul), III kl, õp Niina Murdvee, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom: Cornelia Elisabeth Väli (klaver), III kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Diplom: Aleksander Sebastian Lattikas (tšello), III kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Sofia Vinkel (viiul), III kl, õp Kaido Välja, kontsertmeister Lea Leiten
Diplom: Kristin Klesment (viiul), Liisi-Mai Krigul (viiul), II kl, Maria Tepp (tšello), Tuule-Helin Krigul (flööt), IV kl, õp Elo Tepp

II vanusegrupp (IV – VI klass)

I koht: Mait Peterson (klaver), IV kl, õp Ira Floss
II koht: Karl-Johan Nutt (klaver), VI kl, õp Anne Sarrap
III koht: Anna Lotta Karu (viiul), IV kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
III koht: Viola Asoskova (klaver), IV kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Diplom: Tuule-Helin Krigul (flööt), IV kl, õp Mihkel Peäske, kontsertmeister Jana Peäske
Diplom: Sofia-Liis Kose (viiul), V kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Teodor Juko Hiiemaa (tšello), V kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Rasmus Peäske (viiul), V kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom: Caro-Lyn Irjas (viiul), V kl, õp Kristiina Kriit, kontsertmeister Jelena Fomina
Diplom: Kris Kool (klaver), V kl, õp Kersti Sumera
Diplom: Annelize Vlasenko (viiul), VI kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Saara Kaldma (viiul), VI kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Märten Männiste (kitarr), V kl, Merit Männiste (klaver) X kl

III vanusegrupp (VII – IX klass)

I koht: Hans Christian Aavik (viiul), VIII kl, õp Kaido Välja, kontsertmeister Lea Leiten
II koht: Jakob Peäske (fagott), VIII kl, õp Peeter Sarapuu
II koht: Luisa Lõhmus (klaver), VIII kl, õp Anu Nahkur
III koht: Rebekka Airin Siimer (viiul), VIII kl, õp Niina Murdvee, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom: Fred Heinoja (viiul), VII kl, õp Hanna-Liis Nahkur, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Ingrid Kruusmägi (saksofon), VIII kl, õp Olavi Kasemaa, kontsertmeister Meeli Ots
Diplom: Marit Oja (tšello), VIII kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom: Piret Mikalai (klaver), IX kl, õp Ira Floss
Diplom: Karoliina Itter (klaver), IX kl, õp Marju Roots

IV vanusegrupp (X – XII klass), solistid

I koht ja Con Fantasia GRAND PRIX: Katariina Maria Kits (viiul), XI kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
II koht: Robert Traksmann (viiul), XI kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Marrit Gerretz- Traksmann
II koht: Auli Lonks (klaver), XII kl, õp Martti Raide
II koht: Valle-Rasmus Roots (tšello), XI kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
III koht: Mirjam Avango (klarnet), XII kl, õp Vahur Vurm, kontsertmeister Meeli Ots
III koht: Karl Johann Lattikas (marimba), XII kl, õp Vambola Krigul ja õp Kristjan Mäeots
Diplom: Maria Mikulitš (klaver), X kl, õp Martti Raide
Diplom: Maria Tiimus (viiul), X kl, õp Tiiu Peäske, kontsertmeister Kai Õunapuu
Diplom: Kristin Müürsepp (flööt), XI kl, õp Mihkel Peäske
Diplom: Karolina Žukova (klaver), XI kl, õp Ira Floss
Diplom: Johanna Randvere (tšello), XII kl, õp Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis
Diplom Debussy esituse eest: Eeva-Maria Laas (viiul), XII kl, õp Aino-Marika Riikjärv, kontsertmeister Signe Hiis

IV vanusegrupp (X – XII klass), ansamblid

I koht: Robert Traksmann (viiul), XI kl, Katariina Maria Kits (viiul), XI kl, Mart Kuusma (vioola), XII kl, Marcel Johannes Kits (tšello), XI kl
II koht: Marcel Johannes Kits (tšello), XI kl, Johannes Välja (tšello), XII kl, õp Mart Laas
III koht: Henri Zibo (akordion), X kl, Reene Pehka, õp Marrit Gerretz- Traksmann
III koht: Robert Traksmann (viiul), XI kl, Marcel Johannes Kits (tšello), XI kl, Rasmus Andreas Raide (klaver), XI kl, õp Marrit Gerretz- Traksmann
Diplom: Liisi Promet (laul), X kl, Ingrit Malleus (laul), XI kl, õp Triin Ella
Diplom: Pipilota Neostus (flööt), XII kl, Johanna Randvere (tšello), XII kl, Auli Lonks (klaver), XII kl, õp Jana Peäske
Diplom: Damaris Ilves (laul), XII kl, Auli Lonks (klaver), XII kl, õp Nadia Kurem ja õp Piret Habak
Diplom: Robert Lehtma (tuuba), XII kl, Enri Remmelgas (tuuba), IX kl, õp Madis Vilgats

Parima kontsertmeistri preemia Signe Hiis

Zhürii

esimees: Timo Steiner

Mare Teearu
Meeli Jõgiste
Marian Heinmaa
Riina Roolaid
Jakob Teppo
Kristjan Hallik
Heili Vaus-Tamm (22. nov)
Eike Sild-Neeme (22. nov)
Ada Kuuseoks (22. nov)
Theodor Sink (22. nov)
Piret Habak (23. nov)
Liis Viira (23. nov)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


+ neli = 7

Current month ye@r day *