Uudised

Con Fantasia 2014

13. –14. veebruaril toimus kooli aulas  traditsiooniline erialadevaheline konkurss-festival “Con Fantasia 2014”. Tegemist on sündmusega, mis esimest korda leidis aset 2006. aastal, sest ajast saadik on sedalaadi mängimist  korraldatud  igal õppeaastal.
Osaleda võivad kõik õpilased olenemata klassist ja erialast, esitatav kava on vabalt valitud.
Sel korral astus lavale  107  noort interpreeti  kooli 293- st  õpilasest.  19 mängijat  osales rohkem kui ühes koosseisus.

Mängijaid hindas  zhürii:

Esimees: Timo Steiner
Liikmed:
Raeli Florea
Meeli Jõgiste
Ada Kuuseoks
Maigi Pakri
Inga-Inna Puks
Reet Ratassepp
Reet Ruubel
Ivi Tivik
Mari-Liis Vihermäe

Lisaks zhürii otsusele toimus  publiku lemmiku hääletus, mille tulemused tehakse teatavaks auhindade kätteandmisel kolmapäeval, 19. veebruaril.

Auhinnad on välja  pannud lapsevanemad, lastevanemate esinduskogu (LEK) –i koordineerimisel osalesid  kõikide klasside vanemad.

Zhürii otsus:
I VANUSERÜHM

I koht: Miia Ruubel, 3. kl,  õp Tiiu Peäske, km Reet Ruubel
I koht: Jana Potštarjova, 1. kl, õp Marja Jürisson
II koht: Peeter Traksmann, 2. kl, õp Tiiu Peäske, km Marrit Gerretz-Traksmann
II koht: Katariina Tammemägi, 3. kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
II koht: Fiona Babkina, 1. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
II koht: Aleksander Traksmann, 2. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
III koht: Marietta Mark, 2. kl, õp Eda Peäske
III koht: Maarja Kiplok, 3. kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
III koht: Kristin Klesment, 3. kl, õp Elo Tepp, km Riina Joller
III koht: Hans Matthias Kari, 3. kl, õp Kai Ratassepp
III koht: Maia Mägi, 2. kl, õp Marja Jürisson
Eripreemiad:
Jelizaveta Ivanova, 1. kl ja Ksenia Ivanova, 5. kl, õp Raeli Florea
Peeter Traksmann, Aleksander Traksmann, Hugo Luberg, 2. kl, õp Marrit Gerretz Traksmann

II VANUSERÜHM

I koht: Mait Peterson, 5. kl, õp Ira Floss
II koht: Tähe-Lee Liiv, 4. kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
II koht: Anna Lotta Karu, 4. kl ja Caro-Lyn Irjas, 6. kl õp Aino-Marika Riikjärv, km Signe Hiis
II koht. Karina Rostovtseva, 4. kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
II koht: Cornelia Elisabeth Väli, 4. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
III koht: Karina Rostovtseva, Aleksander Sebastian Lattikas, Viola Asoskova, õp Jekaterina Rostovtseva
III koht: Rita Iris Loonde, 6. kl, õp Raeli Florea, km  Signe Hiis
III koht: Laura-Liisa Kümnik, 4. kl, õp Külli Kiivet, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Katrin Peitre
III koht. Jaagup Illak, 4. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

III VANUSERÜHM

I koht: Hans Christian Aavik, 9. kl, õp Kaido Välja, km Signe Hiis
II koht: Birgit Katriin Born, 8. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
III koht: Rebekka Airin Siimer, 9. kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
Eripreemiad:
Siret Sui, 7. kl, õp Mihkel Peäske, km Jana Peäske
Jakob Peäske, Hans Christian Aavik, Rebekka Airin Siimer, Liisa Välja, Marten Meibaum, õp Peeter Sarapuu, õp Jana Peäske

IV VANUSERÜHM

I koht: Marcel Johannes Kits, 12. kl, õp Mart Laas, km Martti Raide
I koht: Katariina Maria Kits, 12. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
II koht: Henri Zibo, 11. kl, õp Aivi Tilk
III koht: Karolina Žukova, 12. kl, õp Ira Floss
III koht: Anete Vinkel, Kristin Müürsepp, 12. kl, õp Mihkel Peäske, km Jana Peäske
Eripreemiad:
Triin Sarap, 12. kl, õp Martti Raide
Lisanne Altrov, 12. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Siluan Hirvoja, 11. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Elisabeth Härmand 12. kl, Siluan Hirvoja 11. kl, Reene Pehka, õp Reet Ruubel

GRAND PRIX (kujur Eva Bergi taies):
Katariina Maria Kits
Marcel Johannes Kits

Parima kontsertmeistri preemia Signe Hiis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


× 5 = kakskümmend

Current month ye@r day *