Uudised

Con Fantasia 2018 tulemused

16. märtsil toimus kooli aulas traditsiooniline Con Fantasia, seekord  oli esinemas kahes vanuserühmas  kokku 50 numbrit.

Aitäh kõigile mängijatele ja kaasaelajatele! Oli rõõmustav kuulamine!

I vanuserühm (1. -3. klass)

III koht:

Carola Mosca (viiul, III kl) õp Kaido Välja, km Lea Leiten

Carola Mosca (klaver), õp  Reet Ruubel

Kristjan Nurges (klaver, III kl) õp Reet Ruubel

Eripeemia: Carola Moscale  mitmekülgsuse eest

II koht:

Loone Krigul (metsasarv, I kl ) õp Kalle Koppel, km Riina Joller

Margareth Truve (viiul, I kl) õp Pille Tralla, km Signe Hiis

Ruubert Teder (kitarr, I kl), õp Robert Jürjendal

Stig Sebastian Kari (klaver, II kl) õp Kai Ratassepp

Helin Koel (klaver, II kl) õp Reet Ruubel

Arina Vassilevskaja (klaver, II kl) õp Eike Sild-Neeme

Gerda Liisi Villems (viiul, II kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Miina Kiplok (viiul, III kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Nora Nobel (viiul, III kl) õp Elo Tepp, km Lea Leiten

Doris Ikla (viiul, III kl) õp Sigrid Kuulmann, km Signe Hiis

Pärtel Põldvee (klarnet, III kl) õp Vahur Vurm, km Meeli Ots

Leie Pärnamäe (klaver, III kl) õp Eike Silde-Neeme

Gert Roost (kitarr, III kl) õp Robert Jürjendal

I koht:

Agu-Ergav Laasi (tšello, I kl) õp Mart Laas, km Signe Hiis

Iiris Villems (viiul, I kl) õp Pille Tralla, km Signe Hiis

Helena Kaiv (viiul, II kl) õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

Laura Adele  Siitan (viiul, II kl) õp Kaido Välja, km Lea Leiten

Maria Martin (tšello, III kl) õp Mart Laas, km Signe Hiis

Gerli Roost (viiul, III kl) õp Sigrid Kuulmann, km Signe Hiis

Sofia Sanderkoff (klaver, III kl) õp Kai Ratassepp

Annabel Sakkos (klaver, III kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Jaagup Piirsalu (tšello, III kl) õp Ardo Västrik, keelpillikvartett Triinu Piirsalu, Kaisa Padur, Fred Heinoja, Maria Mutso

I koht ja eripreemia energilise esituse eest:

Nora Roonet (klaver, II kl)  õp Elina Seegel

I koht ja eripreemia Tšaikovski „Lõokese laulu“ meeldejääva esituse eest

Kärt Mikalai (klaver, III kl) õp Marja Jürisson

Grand Prix I vanuserühmas:

Anna Katarina Tralla (viiul, II kl) õp Pille Tralla, km Signe Hiis

Publiku lemmikud:

Loone Krigul

Jaagup Piirsalu

Anna Katarina Tralla

 

II vanuserühm (4. -6. klass)

III koht:

Jessica Marie Elken (klaver, IV kl) õp Marja Jürisson

Lene Tõnissaar (viiul, IV kl) õp Elo Tepp, km Riina Joller

Lola Mari Laas (tšello, IV kl) õp Mart Laas, km Signe Hiis

Kersti Mikutaite (klaver, V kl) õp Reet Ruubel

Kirsi Talimaa (viiul, V kl) õp Elo Tepp, km Riina Joller

II koht:

Iida  Joala (klaver, IV kl) õp Elina Seegel

Kadri Meitus (klaver, V kl) õp Jekaterina Rostovtseva

Erik Martin (viiul, V kl) õp Sigrid Kuulmann, km Signe Hiis

Laureen Nilisk (viiul, V kl) õp Sigrid Kuulmann, km Signe Hiis

Marite Telgmaa, Brigitta Siimer, Eva Ausmees (viiulid, V kl) õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

Ian Sebastian Jõeorg (klaver, VI kl) õp Ene Metsjärv

Dagmar Heleen Pae (klaver, VI kl)õp Jekaterina Rostovtseva

I koht:

Kvintett Mio Iida, Lene Tõnissaar, Kati Marii Sarv, Maria Helena Saar, Alise Tepp (IV klass), õp Elo Tepp

Marie Välja (tšello, V kl) õp Mart Laas, km Signe Hiis

Elo Liisbet Palmsaar (viiul, VI kl) õp Raeli Florea, km Riina Joller

Liis Maria Simm (kitarr, VI kl) õp Vahur Kubja

Maia Mägi (klaver, VI kl) õp Marja Jürisson

Roberta Uusmaa (klaver, VI kl) õp Kai Ratassepp

Pipi Õun (klaver, VI kl) õp Marja Jürisson

I koht ja eripeemia musikaalsuse eest:

Jana Potštarjova (klaver, V kl) õp Marja Jürisson

I koht ja eripreemia Arvo Pärdi  „Liblikad“ meeldejääva esituse eest:

Mattias Heina (klaver, VI kl) õp Kersti Sumera

Publiku lemmikud:

Iida Joala

Marite Telgmaa, Brigitta Siimer, Eva Ausmees

IV klassi kvintett

 

EMTA üliõpilaszürii:

Minna Kukko

Jelena Perepeljatnik

Ruslan Petrov

Triin Viires (I vanuserühm)

Kersti Leppik (II vanuserühm)

Hains Tooming (II vanuserühm)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


− 6 = üks

Current month ye@r day *