Uudised

Con Fantasia 2019 tulemused

Tulemused

I vanuserühm

 

I koht:

 

Kristof Rull, I kl, õp Robert Jürjendal
Ruubert Teder, II kl, õp Robert  Jürjendal
Laura Adele Siitan, III kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
I klassi poiste ansambel:  Aleksander Matesen, Ingmar Poll, Kristof Rull, Karl Aleksander Siitan, Henri Johan Žigurs, Oskar Lukas Trass, Mihkel Velmet

 

I koht ja eripreemia mõnusa lavalise oleku eest: Karl Aleksander Siitan, I kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis

 

I koht ja eripreemia julge poognakasutuse eest: Emilia Toomla, I kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

 

I koht ja eripreemia eredate karakterite eest: Mirell Maripuu, I kl, õp Piret Habak

 

I koht ja eripreemia eredate karakterite eest: Gregor Schweigert, II kl, õp Piret Habak

I koht ja eripreemia ilusa tooni eest:  Loone Krigul, II kl, õp Kalle Koppel, km Meeli Ots

 

I koht ja eripreemia instrumendi mitmekülgse valdamise eest: Kaspar Tolli, II kl, õp Marju Roots

 

I koht ja eripreemia elava esituse eest: Iiris Villems, II kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

 

I koht ja eripreemia mõnusa lavalise oleku eest: Nora Roonet, III kl, õp Elina Seegel

 

I koht ja eripreemia silmapaistva esituse eest: Anna Katarina Tralla, III kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

II koht:

Gabrielle Mai, I kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
Eliise Lauringson, I kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
Adele Välja, I kl, õp Kaido Välja, km Lea Leiten
Marion Kaljuste, I kl, õp Piret Habak
Hansen Pahla, I kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
Kaspar Gross, II kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
Aksel Järvelaid, II kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
Agu-Ergav Laasi, II kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Brigitta Osman, II kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Aleksandra Massalski, II kl, õp Merje Roomere, km Kai Õunapuu
Margareth Truve, II kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Helena Kaiv, III kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
Anny-Laura Lauringson, III kl, õp Merje Roomere, km Kai Õunapuu
Gerda Liisi Villems, III kl, õp Raeli Florea, km Kai Õunapuu

II koht ja eripreemia lavalise südikuse eest: Marta Meibaum, II kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

Publikupreemiad:

Iiris Villems
Loone Krigul
Anna Katarina Tralla
I klassi poiste ansambel

 

II vanuserühm

I koht:

Jaagup Piirsalu, IV kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
Marii Heleen Matesen, IV kl, õp Piret Habak
Annabel Sakkos, IV kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Leelo Treumann, IV kl, õp Kersti Sumera
Jessica Marie Elken, V kl, õp Marja Jürisson
Lola Mari Laas, V kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Kadri Meitus, VI kl, Jekaterina Rostovtseva
Gustav Talmar, VI kl, õp Ira Floss
Ansambel  Brigitta Siimer, Marite Telgmaa, Eva Ausmees, Vestna Safarova, õp Niina Murdvee

I koht ja eripreemia virtuoosse ja karakteerse esituse eest: Kärt Mikalai, IV klass, õp Marja Jürisson

I koht ja eripreemia südamega musitseerimise eest: Vestna Safarova, V kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

I koht ja eripreemia särava staccato eest: Marite Telgmaa, VI kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

I koht ja eripreemia kauni vibraato eest: Brigitta Siimer, VI kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

I koht ja eripreemia hingematva esituse eest: Marie Välja, VI kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis

I koht ja eripreemia  särava ja kindla esituse eest: Fiona Babkina, VI kl, õp Jekaterina Rostovtseva

I koht ja eripreemia osava pedaalikasutuse eest: Andre Laikre, VI kl, õp Kersti Sumera

I koht ja eripreemia klassikalise stiili hea tunnetuse eest: Jana Potštarjova, VI kl, õp Marja Jürisson

Publikupreemiad:

Andre Laikre
Marite Telgmaa
Doris Ikla
Ansambel koosseisus:  Lene Tõnissaar, Mio Iida, Kati Marii Sarv, Alise Tepp, Merili Tamm

II koht:

Maria Martin, IV kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Iris  Teemägi, IV kl, õp Leho Karin, km Martti Raide
Doris Ikla, IV kl, õp Elina Seegel
Karmen Pajo, IV kl, õp Marju Roots
Gert Roost, IV kl, õp Robert Jürjendal
Pärtel Põldvee, IV kl, õp Vahur Vurm, km Meeli Ots
Merili Tamm, VI kl, õp Leho Karin, km Martti Raide
Ansambel koosseisus:  Iris Teemägi, Carola Mosca, Merili Tamm, õp Leho Karin
Ansambel Hanna-Lore Kuuseväli, Reti Neenu Juksaar, õp Merje Roomere
Ansambel  Lene Tõnissaar, Mio Iida, Kati Marii Sarv, Alise Tepp, , Merili Tamm, õp Elo Tepp

II koht ja eripreemia hea polüfooniatunnetuse eest: Rian Peeter Kaarelson, V kl, õp Piret Habak

II koht ja eripreemia julge esituse eest: Eva Ausmees, VI kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu

II koht ja eripreemia  tundliku ja kujundliku mängu eest: Eke Herman Paidra, VI kl, õp Marju Roots

II koht ja koosmängu  eripreemia: Lene Tõnissaar, Mio Iida, Kati Marii sarv, Alise Tepp, Maria Helena Saar, õp Elo Tepp

 

Otsuseid tegi EMTA üliõpilaszürii koosseisus:

I vanuserühm:

Minna Kukko
Georg Maaten
Karmen Urb
Kristjan Rudanovski
Johannes Ruotsalainen
Ilona Dudnik

II vanuserühm:

Kati Meibaum
Karolina Žukova
Amalia Tšittsjan
Leo Dubovski

I ja II vanuserühm:

Valentina Vaab
Olga Kudajeva

 

Tänud abilistele:
Mia Simona Kaivo, Mirtel Velström, Miri Metiis Kuusk, Helin Koel –III klass
Liis Marie Alt, Laureen Nilisk, Cedric Sebastien Mäeväli, Kirte-Lee Keskel, Markus Aleksander Dreifeld – VI klass

Õpetajad ja töötajad:
Raeli Florea, Mart Laas, Meeli Jõgiste, Irina Latõšova, Heiki Koov, Tiia Mets

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üks + = 9

Current month ye@r day *