Edu lauamängu loomise võistlusel PILLIHUNT!

Eesti Kontsert koostöös ERRi Lastejaamaga korraldasid lauamängude joonistusvõistluse 1.- 5. klasside õpilastele. Võistlusel sai osaleda kahes kategoorias – kas üksinda või siis kogu klassiga. Mõlema kategooria võidutööd läksid üles laste seas populaarsesse keskkonda Lastejaam (www.lastejaam.ee), kust kõik lauamängusõbrad saavad selle endale mängimiseks välja printida.
„Pillihunt“ on Priit Pajusaare ja Leelo Tungla loodud uue lastekontserdi peategelane, kes viib lapsed seiklusele orkestripillide maailma. Nimelt otsustab hunt hakata muusikuks.
4. klassi õpilaste Miina Kiploki ja Leelo Treumanni koostatud lauamäng võitis “Pillihundi” lauamänguvõistlusel individuaalses kategoorias 1. koha.

Võistluse kõiki tulemusi näeb siin: lastejaam.err.ee/voistlused/#voistlus/37242
Tüdrukud saavad koos kaaslasega juba sel pühapäeval, 30. septembril kell 12 minna vaatama “Pillihundi” kontsert-etendust Estonia kontserdisaali.
Lisaks pandi nende loodud mäng üles Lastejaama mängude lehele, kus kõik huvilised saavad seda soovi korral välja printida.

Palju õnne Miinale, Leelole ja nende perele!
Suur tänu õpilaste juhendamise eest õpetaja Jana Viesele!

Miina-Kiplok-ja-Leelo-Treumann_prindi_1-01 Miina-Kiplok-ja-Leelo-Treumann_prindi-01

3 − kolm =