Erialadevaheline konkurss “TMKK Con Brio”

08. novembril 2006 toimus aulas esmakordselt erialadevaheline konkurss “TMKK Con Brio”.

Esineti neljas vanuserühmas vastavalt kooliastmele:

1. I – III klass
  2. IV – VI klass
  3. VII – IX klass
  4. X – XII klass

Kogu päeva jooksul esines 63 solisti või ansamblit. kokku osales sel maraton kontsert – konkursil 77 õpilast.

Žürii oli moodustatud erialaosakondade esindajatest ja kollektiivide juhtidest. Žüriis olid:

• Timo Steiner
  • Aino-Marika Riikjärv
  • Marju Roots
  • Raivo Peäske
  • Nataly Sakkos
  • Merle Eriksoo
  • Toivo Peäske
  • Aavo Ots
  • Risto Joost

Žürii esimees oli kooli vilistlane VII lennust, dirigent Tõnu Kaljuste.

Kuulajad said hea ülevaate kooli õpilaste tänasest tasemest, kaasõpilased said toetada ja kaasa elada sõpradele – kolleegidele. Lisaks nii mängijaile kui kuulajaile tugev muusikaline energialaeng.

Konkursi tulemused kujunesid vastavalt punktide kogusummale järgmiselt:

I vanuserühm:
I koht – Gloria Ilves
II koht – Eliza Agajeva
III koht – Rebekka Airin Siimer
Diplomi pälvis Jekaterina Sizova ja noorima osavõtja preemia sai Anette-Celine Peri.

II vanuserühm:
I koht – Robert Traksmann
II koht – Lisanne Altrov
III koht – Katariina Maria Kits
Diplomi pälvisid Mikk Paju ja Christopher Carr ning eripreemia sai duo Eeva-Maria Laas ja Sandra Kaldma.

III vanuserühm:
I koht – Susann-Elisabeth Eessaar
II koht – Aleksandra Ilves, Gloria Ilves, Liidia Ilves ja Silvia Ilves
II koht – Johannes Põlda ja Juhan Kaarma
III koht – Maria Vilberg
III koht – Erik Õunapuu ja Egert Leinsaar
Diplomid pälvisid Maaren Randvere, Julia Gromova ning duo Annegret Leiten ja Erik Õunapuu

IV vanuserühm:
I koht – Triin Ruubel
II koht – Johanna Vahermägi
III koht – trio Mary-Ann Eessaar, Johanna Vahermägi ja Liis-Helena Väljamäe ning kvartett Kärt Ruubel, Johan Randvere, Jaan Ots ja Maksim Štšura
Diplomid pälvisid Aleksandra Kamenskaja, Liina Kruglova, Marit Rütman ja Jana Peäske, Egert Leinsaar ning Kristiina Rokaševitš