Uudised

Erialadevahelise konkurss-festivali “Con Fantasia 2016 tulemused!

17. märtsil toimus kooli aulas traditsiooniline erialadevaheline konkurss-festival “Con Fantasia 2016”. Tegemist on sündmusega, mis esimest korda leidis aset 2006. aastal, sest ajast saadik on sedalaadi mängimist  korraldatud  igal õppeaastal.
Sel korral said konkurss-festivalil esitada vabalt valitud kava kõigi erialade 1.-6. klassi õpilased.

1.-3. klassi hindas žürii:

Aleksandra Ilves
Karin Järvi
Laura Veisveer

4.-6. klassi hindas žürii:

Kersti Leppik
Jelena Perepeljatnik
Eeva Maria Laas

Lisaks zhürii otsusele toimus  publiku lemmiku hääletus.

Žürii otsus:
1.-3. klass

I koht:

Miina Kiplok, 1. kl, õp Raeli Florea, km Lea Leiten
Gerli Roost, 1. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Maria Martin, 1. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Kärt Mikalai, 1. kl, õp Marja Jürisson
Aksel Karu, 1. klass, õp Vahur Vurm, km Meeli Ots
Rian Peeter Kaarelson, 2. kl, õp Piret Habak
Eliise Soosaar, 2. kl, õp Marju Roots
Brigitta Siimer, 3. kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
Marite Telgmaa, 3. kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
Fiona Babkina, 3. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Andre Laikre, 3. kl, õp Kersti Sumera
Jana Potštarjova, 3. kl, õp Marja Jürisson
Marite Telgmaa / Brigitta Siimer, õp Niina Murdvee, km Mart Siimer

II koht:

Marii Heleen Matesen, 1. kl, õp Piret Habak
Sofia Sanderkoff, 1. kl, õp Kai Ratassepp
Annabel Sakkos, 1. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Gerli Roost / Doris Ikla, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Alise Tepp, 2. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Jessica Marie Elken, 2. kl, õp Marja Jürisson
Kristina Polov, 2. kl, õp Kai Ratassepp
Eva Ausmees, 3. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Marie Välja, 3. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Sarah Maria Leinatamm, 3. kl, õp Anne Sarrap
Kadri Meitus, 3. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Tobias Välja, 3. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Laureen Nilisk, 3. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Erik Martin, 3. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis

III koht:

Doris Ikla, 1. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Pärtel Põldvee, 1. kl, õp Vahur Vurm, km Meeli Ots
Silvia Kalmus, 2. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Reti Neenu Juksaar, 3. kl, õp Merje Roomere, km Kai Õunapuu
Gustav Talmar, 3. kl, õp Ira Floss
Merili Tamm, 3. kl, õp Leho Karin, km Martti Raide

Eripreemiad:

Aksel Karu – Kõige šarmantsem esitus
Gerli Roost / Doris Ikla – Parim koosmäng
Jessica Marie Elken – Kaunimad akordid
Rian Peeter Kaarelson – Parim karakteri tunnetus
Brigitta Siimer – Väljapeetud ning särav esitus
Andre Laikre – Nobenäpu eripreemia
Jana Potštarjova – Eripreemia sonaadivormi selguse eest
Marite Telgmaa ja Brigitta Siimer – Tantsivate viiuldajate eripreemia

Publikupreemiad:

Aksel Karu
Sofia Sanderkoff
Rian Peeter Kaarelson
Kristina Polov
Andre Laikre
Brigitta Siimer / Marite Telgmaa

Žürii otsus:
4.-6. klass

I koht:

Roberta Uusmaa, 4. kl, õp Kai Ratassepp
Peeter Traksmann, 4. kl, õp Tiiu Peäske, km Marrit Gerretz-Traksmann
Maria Tepp, 5. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Liisi-Mai Krigul, 5. kl, õp Elo Tepp, kl Lea Leiten
Katariina Tammemägi, 5. kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
Hans Matthias Kari, 5. kl, õp Kai Ratassepp
Miia Ruubel / Rahel Peäske, 5. kl, Peeter Traksmann /Aleksander Traksmann 4. kl
Laura-Liisa Kümnik, 6. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Liilian Lember, 6. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, Signe Hiis
Aleksander Sebastian Lattikas, 6. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Grettel Eerik, 6. kl, õp Kristiina Välja, km Lea Leiten
Miia Olivia Onni, 6. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu

II koht:

Carita Irjas, 4. kl õp Martti Raide
Maia Mägi, 4. kl, õp Marja Jürisson
Dagmar Heleen Pae, 4. kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Aleksander Traksmann, 4. kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Linda Teemägi, 5. kl, õp Ira Floss
Miia Ruubel / Rahel Peäske, 5. kl, õp Merje Roomere
Karina Rostovtseva, 5. kl, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis
Erik Rauk, 6. kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
Nikita Matsuk, 6. kl, õp Kalervo Kulmala, Mattias Vihmann, km Riina Joller
Iris Kask, 6. kl, õp Ira Floss

III koht:

Ian Sebastian Jõeorg, 4. kl, õp Ene Metsjärv
Mari-Elise Raidvere, 5. kl, õp Piret Habak
Anton Hannes Karin / Liina Riin Hargi, 5. kl, õp Leho Karin
Trevor Mattias Sakias / Hans Matthias Kari, 5. kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
Kätri Kiilberg, 6. kl, õp Mirjam Kerem, km Riina Joller
Rebeka Lisette Sakias, 6. kl, õp Raeli Florea, km Lea Leiten
Jaagup Illak, 6. kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Liisi Tamm / Rebeka Lisette Sakias, 6. kl, õp Merje Roomere
Grete Eiso, 6. kl, õp Marju Roots

Eripreemiad:

Maia Mägi – musikalse ja hingestatud mängu eest
Katariina Tammemägi – artistliku mängu eest
Hans Matthias Kari – tervikliku kava läbiviimise eest
Miia Ruubel / Rahel Peäske/ Peeter Traksmann /Aleksander Traksmann – lõbusa koosmängu eest
Miia Olivia Onni – särava ja musikaalse esituse eest

Publikupreemiad:

Linda Teemägi
Carita Irjas
Miia Olivia Onni
Grete Eiso
Peeter Traksmann

Konkurss-festivali pildigalerii leiad kooli kodulehe siseveebist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


neli − = 2

Current month ye@r day *