Uudised

EV Presidendi Kultuurirahastu hariduspreemia laureaat on Mart Laas!

 

Tänavuse EV Presidendi Kultuurirahastu  hariduspreemia üks laureaatidest on meie kooli tšelloõpetaja Mart Laas! 

«Haridus annab oskuse mõista, mis on tähtis ja tõstab inimeste eluiga. Olen kindel, et parim majanduspoliitika on hariduspoliitika,» ütles president Kersti Kaljulaid täna Kadriorus Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu 2016. aasta hariduspreemiaid ja reaalteaduste eripreemiat üle andes.

2016. aasta hariduspreemiad said Rakvere Gümnaasiumi õppealajuhataja Kadi Kruusmaa, Tallinna Muusikakeskkooli tšelloõpetaja Mart Laas ja Tallinna Reaalkooli bioloogiaõpetaja Kersti Veskimets. Reaalteaduste eripreemia pälvis Tartu Ülikooli teaduskooli metoodik Raili Vilt, teatas Vabariigi Presidendi Kantselei.

Laureaatide nimel kõnelenud Mart Laas tänas riigipead tunnustuse eest. «Me armastame oma tööd õpetajatena ja aitame noortel leida eriala, mida nemad armastaksid. Mida vanemaks ma saan, seda rohkem ma sellele mõtlen. Ma olen õnnelik inimene. Kui inimesed on õnnelikud, siis on õnnelik ka riik, sest riik ongi inimesed,” rääkis Mart Laas.

Rõõm on tõdeda, et Mart Laas on selle väga väärika preemia kolmas laureaat meie kooli õpetajate seas. Varem on autasu pälvinud keemiaõpetaja Väino Ratassepp ja viiuliõpetaja Tiiu Peäske.

 

Kultuurirahastu 1        Kultuurirahastu 2

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaheksa − 1 =

Current month ye@r day *