Uudised

Hulgaliselt tunnustust IX Eesti noorte keelpillimängijate konkursilt!

Möödunud nädalal 23. –26. novembrini toimus Tartus Elleri Muusikakooli Tubina saalis IX Eesti noorte keelpillimängijate konkurss festival.
Meie koolist oli traditsiooniliselt suur osalejate hulk, kolmes vanuserühmas kokku 29 mängijat.
Rõõm on sellest, et suurem osa meie esinejatest pälvis zürii tunnustust:

Konkursi laureaadid meie koolist:
I vanuserühm​​:
Miia Olivia Onni (VII kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)​
Karret Sepp (VIII kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis)
II vanuserühm:
Maria Mutso (X kl, õp Mart Laas, ​km Signe Hiis)
Triinu Piirsalu (X kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)
Joosep Reimaa (XI kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)​
III vanuserühm:
Hans Christian Aavik (XII kl, õp Kaido Välja, km Lea Leiten)

Diplomandid:
I vanuserühm​​:
Iris Eva Aabloo ​(VIII kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu)​
II vanuserühm:
Kristina Štšedrina (XI kl, õp Mirjam Kerem, km Riina Joller)
Kaisa Padur (X kl, õp Kaido Välja, km Lea Leiten)
Aleksandra Serebrjakova (XI kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu)
Martin Mänd (XI kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis)
III vanuserühm:
Joonas Teppo (​XII kl, õp-d Kristina Kriit ja Mari Tampere Bezrodny, km Jelena Fomina)

Eripreemiad:
I vanuserühm:
Caro-Lyn Irjas – Bruchi viiulikontsert nr 1 esimese osa esituse eest​ (IX kl, õp Kristina Kriit, km Jelena Fomina)
Kätri Kiilberg – Bohmi Ungari masurka “La Zingana” esituse eest (VII kl, õp Mirjam Kerem, km Riina Joller)
Liilian Lember – Gluck/Kreisleri “Meloodia” esituse eest (VII kl, õp Sigrid Kuulmann-Martin, km Signe Hiis)
Sofia Vinkel – Albinioni Adagio esituse eest​​ (VII kl, õp Kaido Välja, km Lea Leiten)
Karina Rostovtseva – Rode kapriisi esituse eest (VII kl, õp Sigrid Kuulmann-Martin)
Rita Iris Loonde – Lemba “Poeme d’amour” esituse eest (IX kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller)
Teodor Juko Hiiemaa – Arro Largo esituse eest​​​​ (IX kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis)

II vanuserühm:
Martin Torp – Ecclesi sonaadi esituse eest (X kl, õp Kaupo Olt, km Kai Õunapuu)
Martin Mänd – Bridge’i “Eleegia” esituse eest

III vanuserühm:
Hans Christian Aavik – sügava kunstilise pühendumuse eest
Joonas Teppo – Rahmaninovi “Romanss” esituse eest

Soojad õnnitlused kõigile tunnustatud õpilastele, nende õpetajatele ja kontsertmeistritele!

Konkursi kõik tulemused leiab:

www.esta.ee/tulemusedix.html

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


× üheksa = 36

Current month ye@r day *