Klavessiiniõpilaste advendikontsert 1.detsembril

1. detsembril 2012 kell 17.00 leiab Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia orelisaalis (Rävala pst 16) aset traditsiooniline Tallinna Muusikakeskkooli ja Vanalinna Hariduskolleegiumi muusikakooli klavessiiniõpilaste advendikontsert. Ühisel kontserdil astuvad üles õpetajate Ene Naela (VHK) ja Kristiina Are (TMKK) klavessiiniõpilased: Karl Otto Burghardt, Joonatan Jakobson, David Robert Khvichia, Sofija Poluškina, Elenor Pihlak, Emma Kutmann, Mikk Saard, Saskia Einpalu, Samuel Butler, Kendra-Sheril Joasoon, Lili Talimaa, Tuudur Jürgen Utt, Marion Are, Sofia Khvichia, Eliise Martin, Anette Pärn, Kerit-Lii Joasoon, Sille Riin Rand, Annabel Peterson, Inga Maria Jakobson, Piibe Maria Talen, Teele Möldre, Hanna-Maria Aunin.

Sellel aastal on noorte klavessiiniõppurite read täienenud jõudsalt uute mängijatega, kellele see kontsert on esimene oluline esinemine. Tulge neile kaasa elama!

Sissepääs kontserdile on vaba.

− kaks = 3