Kolm kolmandat kohta konkursilt Kaunases!

9. – 12. juunini Leedus, Kaunases toimunud rahvusvahelisel konkursil “Gradus ad Parnassum” esinesid edukalt meie kooli õpilased
Karina Rostovtseva ja Erik Martin, (õpetaja Sigrid Kuulmann Martin, km konkursil Marko Martin) kes saavutasid mõlemad oma vanusegrupis III koha. Viiuldajate zürii, mille tööd juhtis Sigrid Kuulmann Martin (esimees ja välisliige) ning kuhu kuulusid lisaks Leedu professorid Raimundas Butvila ja Rimantas Armonas, tegutses range reglemendi ja punktisüsteemi alusel.

Pianistidest saavutas samuti III koha oma vanusegrupis Viola Asoskova, õp Jekaterina Rostovtseva.

Kogu konkursil osales kokku üle 200 noore muusiku – pianistid, keelpillimängijad, puhkpillimängijad, akordionistid Leedust, Lätist, Eestist, Valgevenest, Poolast, Aserbaidžaanist, Venemaalt ja Moldovast.

Konkursi koduleht:
www.meno.garliava.lm.lt/gradus-ad-parnassum-2013/general-rules/

Palju õnne õpilastele, õpetajatele, vanematele!

seitse + 9 =