Konkursiuudised Kaunasest !

III rahvusvahelisel konkursil “Kaunas Sonorum 2015”, mis toimus 4. –7. novembrini, osalesid klaveri-, keelpilli-, puhkpillimängijad ja lauljad.
Meie koolist võttis osa kuus õpilast.
Suur rõõm on teatada meie õpilaste saavutustest:

- Klaveri eriala C-kategooria (13- 15- aastased) : Viola Asoskova, VII kl, õp Jekaterina RostovtsevaDIPLOM
- Laulu eriala B-kategooria ( kuni 17-aastased): Sandra Laagus, X kl, õp Triin Ella DIPLOM
- Klaveri eriala D-kategooria ( 15-17 aastased): Arko Narits, X kl, õp Marko Martin I KOHT

Žürii, mida juhtis Prof. Petras Geniušas ei andnud selles grupis välja teist preemiat, kolmandat kohta jagasid osavõtjad Leedust ja Kosovost.
Arkol oli au esineda ka konkursi lõppkontserdil Kaunase Filharmoonia saalis, kus ta esitas Eduard Tubina “Ballaadi Mart Saare teemale”.
Meie kooli ülejäänud osalejad Kadri Meitus (klaver) III kl, õp Jekaterina Rostovtseva, Laura-Liisa Kümnik (viiul), VI kl ja Karina Rostovtseva (viiul), VI kl, õp Sigrid Kuulmann Martin ja kontsertmeister Signe Hiis, esinesid samuti tublisti. Konkurss oli osavõturohke, mõnedes rühmades kuni 35 osavõtjat.

Vaata ka konkursi kodulehte:

www.kaunassonorum.kaunas.lt/article/en/main/menu/home

PALJU ÕNNE!!!