Uudised

Lõppes konkurss „Eesti kõla“

30. novembrist 2. detsembrini 2012 toimus Tallinna Muusikakeskkoolis Eesti noorte pianistide konkursi „Eesti kõla“.

Konkursist võttis osa 58 noort muusikut 14-st muusikakoolist (Tallinna Muusikakeskkool, Narva MK, Sillamäe MK, Heino Elleri nim Tartu MK, Nõmme MK, Lasnamäe MK, Saku MK, Kehtna KK, Jõhvi MK, Tartu I MK, Jõelähtme KK, Keila MK, Iisaku KK ja VHK MK). Konkurss oli pühendatud 100 aasta möödumisele Rudolf Tobiase lastepalade ilmumisest, Mart Saare 130. sünniaastapäevale ja Heino Elleri 125. sünniaastapäevale. Konkurssi hindas rahvusvaheline žürii koosseisus prof Jurgis Karnavičius (Leedu), Mart Ernesaks (Soome, Eesti) ja Eva Teppo (Eesti).

Konkursi tulemused:

I vanuserühm

I preemia Viola Asoskova (Tallinna Muusikakeskkool, õp Jekaterina Rostovtseva)
II preemia Marten Mõru (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Kadri Leivategija)
II preemia Margot Salumets (Tallinna Muusikakeskkool, õp Reet Ruubel)
Diplom Sofia Khvichia (Nõmme MK, õp Vladimira Ljutova)
Diplom Mait Peterson (Tallinna Muusikakeskkool, õp Ira Floss)
Diplom Hanna-Liisa Reiljan (Kehtna KK, õp Hele Saarse)

II vanuserühm

I preemia Hermine Aints (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Kadri Leivategija)
II preemia Julia Uljanjonok (Narva MK, õp Ljudmilla Homjakova)
III preemia Uljana Prosvetova (Narva MK, õp Liina Jarovaja)
III preemia Ekaterina Trifonova (Nõmme MK, õp Vladimira Ljutova)
Diplom Karl Johan Nutt (Tallinna Muusikakeskkool, õp Anne Sarrap)
Diplom Loviisa Steinfeld (Tallinna Muusikakeskkool, õp Martti Raide)
Diplom Darina Tšudakova (Sillamäe MK, õp Svetlana Rosseva)

III vanuserühm

II preemia Arko Narits (Tartu I MK, õp Tiiu Noor)
III preemia Uljana Lvova (Narva MK, õp Liina Jarovaja)
III preemia Julia Soboleva (Narva MK, õp Galina Dotsenko)
Diplom Karl Reimand (Keila MK, õp Tiina Kalvet)
Diplom Jekaterina Tšernõševa (Sillamäe MK, õp Inna Anikina)

IV vanuserühm

I preemia Maria Mikulitš (Tallinna Muusikakeskkool, õp Martti Raide)
II preemia Piret Mikalai (Tallinna Muusikakeskkool, õp Ira Floss)
III preemia Viktoria Anikina (Sillamäe MK, õp Inna Anikina)
Diplom Anna Maria Kaarma (Tallinna Muusikakeskkool, õp Kersti Sumera)
Diplom Olga Oja (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Ruth Ernstson)

Eripreemia Rudolf Tobiase teose parima esituse eest
Hermine Aints (Heino Elleri nim Tartu MK, õp Kardi Leivategija)
Eripreemia Mart Saare teose parima esituse eest
Maria Mikulitš (Tallinna Muusikakeskkool, õp Martti Raide)
Eripreemia Heino Elleri teose parima esituse eest
Maria Mikulitš (Tallinna Muusikakeskkool, õp Martti Raide)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


+ 4 = kuus

Current month ye@r day *