Uudised

Lõppes noorte pianistide konkurss “Eesti kõla IX”

Seekordne noorte pianistide konkurss „Eesti kõla“ peeti kontaktivaba virtuaalkonkursina 1.–6. detsembrini. Konkurss toimus kuues vanuserühmas, neljas vanusegrupis peeti arvestust kahes kategoorias. Konkursil osales kokku 80 mängijat.

Tegemist oli teadaolevalt Eestis esimese e-konkursiga, formaadi valik oli põhjustatud Covid-viiruse laialdasest levikust.

Konkurssi hindas rahvusvaheline žürii koosseisus: Toomas Vana (Eesti, Saksamaa),  Rudolf Vanks (Läti), Kari Tikkala (Soome).

TMKK-st osales konkursil  27 õpilast II–XI klassini.

Meie õpilaste tulemused:

I  vanuserühm : 

II preemia Aada Karp, II kl, õp Marju Roots
III preemia Roman Gorbachev, II kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Diplom Lembit Kuldkepp, II kl, õp Elina Seegel

II A vanuserühm:

I preemia:
Ingmar Poll, III kl, õp Kai Ratassepp
Lorelei Tahk, III kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Diplomid:
Hele-Mirtel Kaivo, III kl, õp Kai Ratassepp
Erika Kuldkepp, III kl, õp Elina Seegel
Mirell Maripuu, III kl, õp Piret Habak
Kaspar Tolli, IV klass, õp Marju Roots
Eripreemia II A vanusegrupis klassikalise suurvormi esituse eest Ingmar Poll
Eripreemia II A vanusegrupis Eesti helilooja teose esituse eest Lorelei Tahk

III A vanuserühm:

II preemia Rutmar Otto Juksaar, VI kl, õp Martti Raide
III preemia:
Grete Allas, VI klass, õp Kai Ratassepp
Stefan Ilves, IV kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann, Maigi Pakri
Mia-Simona Kaivo, V kl, õp Kai Ratassepp
Diplomid:
Doris Ikla, VI kl, õp Elina Seegel
Marii Heleen Matesen, VI kl, Piret Habak
Sofia Sanderkoff, VI kl, õp Kai Ratassepp

IV A vanuserühm:

I preemia Jana Potštarjova, VIII kl, õp Marja Jürisson
III preemia Eke Herman Paidra, VIII kl, õp Marju Roots
Eripreemia IV A vanusegrupis klassikalise suurvormi esituse eest Jana Potštarjova
Eripreemia IV A vanusegrupis Eesti helilooja teose esituse eest Jana Potštarjova

V A vanuserühm:

II preemia Mattias Heina, IX kl, õp Kersti Sumera
III preemia:
Linda Teemägi, X kl, õp Ira Floss
Pipi Õun, IX kl, õp Marja Jürisson
Diplom Kadri Meitus, VIII kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Eripreemia V A vanusegrupis Eesti helilooja teose esituse eest Mattias Heina

VI vanuserühm:

I preemia Theodor Teppo, X kl, õp Age Juurikas
II preemia:
Marianne Liis Oissar, XI klass, õp Mati Mikalai
Tiit Tomp, XI kl, õp Martti Raide
III preemia Iris Kask, XI klass, õp Ira Floss
Eripreemia VI vanusegrupis klassikalise suurvormi esituse eest Theodor Teppo
Eripreemia VI vanusegrupis Eesti helilooja teose esituse eest Theodor Teppo

Õpetajapreemia: Kai Ratassepp 

Konkursi kõik tulemused ja konkursiesinemised leiab:

www.tmkk.edu.ee/wp-content/uploads/2020/05/Eesti-k%C3%B5la-IX-tulemused.pdf

www.tmkk.edu.ee/eesti-kola/

 

Õnnitleme kõiki mängijad ja õpetajaid!

Suur tänu konkursi kunstilisele juhile ja peakorraldajale Martti Raidele!!
Suur tänu abi eest videosalvestuste tegemisel: Jaan Murumets, Meeli Jõgiste, Mariin Gill, Anti Rallmann!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


2 + kuus =

Current month ye@r day *