Uudised

Meie õpilaste konkursisaavutused 4. – 9. märtsini

8.  märtsil korraldas meie kool koorijuhtimise eriala koolidevahelise konkursi, kus osalesid H. Elleri Muusikakooli, G. Otsa Muusikakooli ja meie koorijuhtimise õpilased.
Zhürii  (prof. Kuno Areng,  Risto Joost, Maarja Soone)  otsusel  saavutas esikoha Ingrit Malleus ( 12. kl) , õp Ingrid Kõrvits, km Katrin Peitre.

4. – 9. märtsini toimusid Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkursside  regioonivoorud. Meie kooli õpilased saavutasid järgmisi tulemusi:

4.  märts tšelloõpilased Nõmme Muusikakoolis
I vanuserühm: Maria Tepp (3. kl) –  II koht, Aleksander Traksmann ( 2. kl) – III koht
II vanuserühm: Teodor Juko Hiiemaa ( 6. kl) – I koht
III vanuserühm: Aleksander Sebastian Lattikas ( 4. kl) – II koht
IV vanuserühm: Marten Meibaum ( 9. kl) I koht, Marit Oja ( 9. kl) II koht, Martin Mänd ( 8. kl) – III koht
kõikide tšellomängijate õpetaja Mart Laas, kontsertmeister Signe Hiis

5. märtslöökpilliõpilased Lasnamäe Muusikakoolis
12 -14-aastaste vanuserühm:
Tanel-Eiko Novikov ( 7. kl), õp Kristjan Mäeots, km Meeli Ots I koht

6. märts: akordioniõpilased  Lsanamäe Muusikakoolis
III vanuserühm: Maria Tähe ( 6. kl), õp Aivi TilkI koht

8. märtskitarriõpilased Nõmme Muusikakoolis
I vanuserühm:
Liis Maria Simm ( 2. kl), õp Vahur Kubja – diplom pala väga hea esituse eest
Karl Luberg ( 3. kl), õp Vahur Kubja – diplom pala väga hea esituse eest
Hans Joosep Alt ( 4.kl), õp Vahur KubjaII koht
II vanuserühm:
Märten Männiste ( 6. kl), õp Vahur Kubja  – I koht ja diplom artistlikkuse eest

9. märts:  viiuliõpilased Nõmme Muusikakoolis
I vanuserühm: Rahel Peäske ( 3. kl) , õp Tiiu Peäske, km Jana PeäskeIII koht
Katariina Tammemägi ( 3. kl) , õp Raeli Florea, km Lea Leiten I koht
Natalia Peterimova ( 4. kl), õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuudiplom
II vanuserühm:  Jaagup  Illak ( 4. kl) , õp Tiiu Peäske, km Kai ÕunapuuIII koht
Rita-Iris Loonde ( 6. kl) , õp Raeli Florea, km Lea LeitenII koht ja eripreemia kohustusliku pala esituse eest
III vanuserühm:  Anette-Celine Peri ( 8. kl) , õp Raeli Florea, km Lea Leiten I koht
IV vanuserühm:  Fred Heinoja ( 8. kl) , õp Hanna-Liis Nahkur, km Signe HiisIII koht

Kõik auhinnaliste kohtade ( I, II, III) võitjad  pääsesid vabariiklikku finaali, mis toimub 17. märtsil EMTA-s.

8. – 9. märtsini H. Elleri nim Tartu Muusikakoolis toimunud koolidevahelise puhkpillimängijate konkursi saavutused:
Noorem vanuserühm (kuni 10. klass)

PUUPUHKPILLID:
Jakob Peäske, fagott, õp. Peeter Sarapuu, km Jana Peäske – I KOHT
Kerstin Laanemets, flööt, õp. Mihkel Peäske, km Jana PeäskeI KOHT
VASKPUHKPILLID:
Laur Keller, trompet, õp. Aavo Ots, km Meeli OtsI KOHT
Ingmar Nõmmann, trompet, õp. Aavo Ots, km Meeli OtsII KOHT
Joanna Volkova, trompet, õp. Aavo Ots, km Meeli Ots III KOHT
Enri Remmelgas, tuuba, õp. Madis Vilgats, km b – II KOHT
Vanem vanuserühm (11.-12. klass)
PUUPUHKPILLID:
Kristin Müürsepp, flööt, õp. Mihkel Peäske, km Jana PeäskeI KOHT
Natalia Kononchuk, flööt, õp. Raivo Peäske, km Jana PeäskeII KOHT
Anete Vinkel, flööt, õp Mihkel Peäske, km Jana PeäskeIII KOHT
VASKPUHKPILLID:
Jüri Leek, tromboon, õp. Udo Meier, km Meeli OtsII KOHT
Märt Metsla, trompet, õp Aavo Ots, km Meeli Ots I KOHT
Henri Christofer Aavik, trompet, õp. Aavo Ots, km Meeli Ots II KOHT
Jaan Mesi, trompet, õp. Aavo Ots, km Meeli OtsIII koht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üheksa × 2 =

Current month ye@r day *