Uudised

„Parim noor instrumentalist 2020“ Tallinna regiooni konkursi tulemused!

Rõõm on edastada veel ühe eelmisel nädalavahetusel toimunud konkursi tulemused, kus terve hulk meie  õpilasi osalemas olid.

Kevadel ärajäänud keelpillimängijate konkurss „Parim noor instrumentalist 2020“ toimus  5. ja 6. detsembril  Tallinna regiooni konkursina Nõmme Muusikakoolis.

Meie koolist oli arvukalt osalejaid, pälvides žürii tunnustuse.

Allpool TMKK õpilaste tulemused:

Viiuldajad: 

I VANUSERÜHM

I koht: Juuli Adelaide Ojasalu, I kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
II koht:  Helene Vihermäe, I kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu     

II VANUSERÜHM

I koht: Marta Meibaum, IV kl, õp Tiiu Peäske, km Kai  Õunapuu
Diplomid:
Emilia Toomla III kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Margareth Truve, IV kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Iiris Villems, IV kl, õp Pille  Tralla, km Signe Hiis
Hanna Šleifer, IV kl, vioola, õp Kristiina  Välja, km Lea Leiten

III VANUSERÜHM
I koht ja eripreemia Lepo Sumera teose eest:
Anna Katarina Tralla, V kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
III koht: Laura Adele Siitan, V kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Diplomid:
Evelina Vegera, V kl, õp Raeli Florea, km Riina Joller
Gerli Roost, VI kl, õp Sigrid Kuulmann, km Kai Õunapuu

IV VANUSERÜHM
III kohtVestna Safarova,  VII kl, õp Niina Murdvee, km Kai  Õunapuu
DiplomKirsi Talimaa  VIII kl, õp Elo Tepp, km Lea Leiten

TŠELLO eriala konkursi tulemused:

I vanuserühm:
II koht: Egle Villems, II kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
III koht: Tristan Ilves, II kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Diplom: Silvia Uus, II kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis

II vanuserühm:
II koht: Mihkel Velmet, III kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
III koht; Karl Aleksander Siitan, III kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Diplomid:
Agu Ergav Laasi, IV kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Eliise Lauringson, III kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
Karl Johann Kuusikmaa, III kl, õp Leho Karin, km Martti Raide

III vanuserühm:
I koht: Iris Teemägi, VI kl, õp Leho Karin, km Martti Raide
II koht:
Maria Martin, VI kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Emma Elisabeth Toom, VI kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis
III koht:
Elis Kirsman, V kl, õp Ardo Västrik, km Signe HiisJaagup Piirsalu, VI kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis

IV vanusrühm:
I koht: Aleksander Traksmann, IX kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
II koht: Paula-Riin Selis, IX kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
III koht: Marie Välja, VIII kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Diplom: Daniel Leevi Metsala, IX kl,  õp Leho Karin, km Martti Raide

Palju õnne ja edasist jaksu kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


9 × kaks =

Current month ye@r day *