Pianistide edukas osalemine Riias rahvusvahelisel konkursil!

Möödunud nädalal, 25. –28. oktoobrini Riia väärikas kontserdipaigas Väikese Gildi saalis toimunud V rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil saavutasid meie õpilased auhinnalised kohad:
III koht Junior A kategoorias Melita Timošcuka ( III kl), õp Jekaterina Rostovtseva;
II koht (I kohta välja ei antud) Senior B kategoorias Mihhail Kriiva (XII kl), õp Mati Mikalai.

Lisaks osalesid konkursil, pälvides osavõtudiplomi Jekaterina Rostovtseva ja Kersti Sumera õpilased Kadri Meitus ja Andre Laikre IV klassist ning
Viola Asoskova VIII klassist.

Konkurss toimus 12 erinevas kategoorias nii soolorepertuaari kui klaveriansambli mänguga. Kokku osales konkursil pianiste üheksast riigist: Lätist, Leedust, Eestist, Venemaalt, Valgevenest, Poolast, Rootsist, Itaaliast ja Hiinast.
Konkursi koduleht:

rigapiano.info/en/young-pianists-competition-2016