Tõlkeluule etluskonkurss

Neljapäeval, 18. oktoobril toimus kooli aulas tõlkeluule etluskonkurss, kus astusid üles õpilased viiendast kümnenda klassini.

Tekste oli leitud nii tuntud (Puškin, Krõlov, Shakespeare) kui ka vähem teada moodsate autorite loomingu hulgast. Sündmus oli meeleolukas, kuulda sai head klassikalist värsimõõtu, aga ka vabavärssi. Žürii, mis koosnes nii õpilastest kui ka õpetajatest, tunnustas kõiki julgeid luulelugejaid, parima esitaja tiitlid pälvisid Marten Meibaum VIII klassist, Märten Männiste V klassist ja eripreemia vääriliseks tunnistati Susanna-Reti Räim VI klassist luuletuse isikupärase esituse eest, Inger Fridolin VI klassist näitlejameisterlikkuse eest.
Üles astusid veel Teodor Juku Hiiemaa, Eliise Tamm, Tanel Eiko Kovikov, Iris Nõmmann, Kerit-Lii Joasoo, Ardo Richter, Uku-Kert Paidra, Erik Kangilaski, Karl Erik Laas, Luisa Lõhmus, Ingrid Kruusmägi, Georg Maaten, Grete Laidi Aarsalu, Martin Kirstiste, Anna Maria Kaarma, Merit Männiste.

neli − 4 =