(EST) Konsultatsioonide ajad

Last modified: 27.09.2021

NB! Konsultatsioon tuleb alati eelnevalt õpetajaga kokku leppida!

Õpetaja
e-mail
õppeaine
päevad
ruum
Abel, Anneanneabel122@gmail.commatemaatika, lai mat ringT 0. t, N 1. t, muud ajal kokkuleppel53
Amor, Marimari@helilooja.eesolfedžoN 0. t 44
Belousov, Riinariina@tmkk.edu.eealgõpetus; loodusõpetus, kirjandus, eesti kK 6.t, muud ajal kokkuleppel56
Eerik, Helinahelinaeerik@gmail.comfüüsika-keemia, loodusõpetusK 15:00 R 5. t84 
Frick, Andineandine.frick@tmkk.edu.eesaksa keelK 15:00, R 5. t32
Fridolin, Jannefridolin.janne@gmail.comkoorT ja N kokkuleppel99
Ilinski, Sinaidasiina.ilinski@gmail.compikapäevaõpetajapikas-päevas KB-105
Kaljusmaa, Merlemerlekaljusmaa@hotmail.combioloogiaR kell 15:3572
Kalmann, Sandrakalmann.sandra@gmail.commuusikalugu, muusika-ja kunstiluguE 8. t, R 7. t B-103
Klooren, Äli-Ann aliann.klooren@gmail.commuusika- ja kunstilugu, muusikalugu K 1. tB-103
Konsap, Saalesaale.konsap@gmail.commuusikateooria;
Muusika- ja kunstiajalugu
N 0. t B-111
Kuldmaa, Kätlinkatlinkuldmaa@gmail.comajalugu, ühiskonnaõpetusT 0. t 70
Kuusik, Jaanikajaanikakuusik@gmail.com koorK 6. tund 100
Kõrvits, Ingridingridkorvits@gmail.comkoorLastekoor K 8.30–9.00 / K 10. t (noortekoor); K 0. t (lastekoor)100/aula
Lehtmaa, Gretengreten@lehtmaa.eerütmikaK, R kokkuleppelvõimla
Mahoni, Kristinakristina.mahoni@tmkk.edu.eekehaline kasvatus, inimeseõpetusT 8.tvõimla
Marcinkevicene, Valentinavmarcinkevicene@gmail.comvene keelT 8.t30
Männamats, Anuanu.mannamets@tmkk.edu.eepikapäevaõpetajapikas-päevas T, N, RB-105
Neeme, Lindalindaneeme@hot.eetehnoloogiaK, N kokkuleppel57/19, 60
Ney, Mallmall.ney66@gmail.comsolfedžoE 0. t, T. 0.t, 7.-8.t, K. 0.t44
Nurk, Sirjesirjenurk@gmail.com inglise keel, inimeseõpetusN 7–8. t76
Ots, Jaanjaan_ots_2@hotmail.comsümfooniaorkesterT 0. taula
Paju, Reetpaju.reet@gmail.comsolfedžoE 7. t, T 7. t, K 0. t, N 7. t73
Pilvik, Piretpiret@pilvik.eualgõpetus, eesti
keel, inimeseõpetus, matemaatika
E 6. t54
Pärt, Ericaericap1@hot.eegeograafiaE ja N 0. t30
Randma, Taimirandma.taimi@gmail.comkunst, tööõpetusN 0. t, 7. t84
Roos, Andrusandrus.roos@gmail.comrütmikaE 0. taula
Saarep, Merlemerlesaarep@gmail.comsolfedžoE 7. t, T 7. t, K 0. t74
Sellin, Reetreet.sellin@gmail.comalgõpetus, eesti keel, kirjandusE, T, N, R 8:3057
Siimer, Martmsiimer@ema.edu.eemuusikateooriakokkuleppelB-104
Soodla, Eveeve.soodla@tmkk.edu.eepikapäevaõpetaja, inglise keel, inimeseõpetusT, K 7. t60
Talisaar, Enetalisaar.ene@gmail.comeesti keel, kirjandusE 0. t, 4. t, T 1. t R 1. t75
Talts, Tiinatiina.talts@tmkk.edu.eeeesti keel, kirjandus; huvijuhtE 2. t31
Tiirik, Viireviire.tiirik@tmkk.edu.eeInglise keel, inimeseõpetusK, N 0. t71
Timofejeva, OlgaOlga.Timofejeva@tmkk.edu.eevene keelR 0. t29
Truija, Imbiimbi@tmkk.edu.eebioloogiaN 7. t72
Veinberg, Kristikristi@tmkk.edu.eematemaatika; haridustehnoloogN 7. t58
Viese, Janajana.viese@tmkk.edu.eealgõpetus, inglise keelE 8. t, K 8:20 ja 7. t77