Kontakt

Viimati muudetud: 11.11.2021
TMKK-012_edit TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL

registrikood 70004287

Aadress: Vabaduse pst 130 10920 Tallinn
bussid 18, 14 (Jannseni peatus), 33 (Pargi peatus), rongid (Kivimäe jaam)

Kooli toetusarve:
Rahandusministeerium
Tehingupartneri kood 007001
Swedbank – EE932200221023778606
SEB – EE891010220034796011
Nordea Bank – EE701700017001577198
Tallinna Muusikakeskkooli viitenumber: 2800047737

Kontaktid

Õppealajuhataja muusika alal direktori ülesannetes Marja Jürisson
Vastuvõtuaeg kokkuleppel
56915122

11

marja@tmkk.edu.ee
Sekretär Sirje Tooming
Kantselei avatud kell 9.00-17.00
6576 004

56977075

tmkk@tmkk.edu.ee
Õppealajuhataja üldainete alal
Marje Tänav 55606164 marje@tmkk.edu.ee
Majandusjuhataja
Heiki Koov 56496271 heiki@tmkk.edu.ee
Personalitöötaja Tiia Liik 56843924 tiia.liik@tmkk.edu.ee
Kontserdikorraldaja Meeli Jõgiste 59105576 meeli@tmkk.edu.ee
Sotsiaalpedagoog-õppenõustaja Anna Raidam
Vastuvõtt igal tööpäeval 9-15
5826 2552 anna.raidam@tmkk.edu.ee
Koolipsühholoog Marian Heinmaa 56481966 marian.heinmaa@tmkk.edu.ee
Huvijuht Tiina Talts 553 1131 tiina.talts@tmkk.edu.ee
Raamatupidamine Õilme Melliste, Tiia Mets 6 572792 raamat@tmkk.edu.ee
Haridustehnoloog Kristi Veinberg kristi@tmkk.edu.ee
Raamatukogu 6 706809 rkogu@tmkk.edu.ee

laenutus@tmkk.edu.ee

Peamaja õpetajate tuba 6 576002
Muusikamaja (B-hoone) õpetajate tuba 6 506186
Õpilaskodu  Aili Tanvel 6 576005
56807962
aili@tmkk.edu.ee
Peamaja valvelaud 53049592
Muusikamaja (B-hoone) valvelaud 53019272
Mudilaste muusikastuudio Ingrid Novikova 534 65917 mudilasmuusika@tmkk.edu.ee
Kooli tervisekabinet Inna Rahendi
Vastuvõtu ajad:
E ja K kell 8.30-16.30
Telefoni teel nõustamine
kõikidel tööpäevadel kell 8.30-16.30
SA Koolitervishoiu koduleht www.kooliode.ee
56200155 inna.rahendi@kth.ee
Avariide, rikete ja puuduste edastamine Riigi Kinnisvara AS 605 0000 klienditugi@rkas.ee
Tehniline valve Securitas Eesti AS 1660
Väliheakord Andres Jürgenson (P. Dussmann Eest OÜi) 56799602 jurgenson@dussmann.ee
Siseheakord Ülle Teemets  (P. Dussmann Eesti OÜ) 529 2469

Küsimused ja tagasiside

Küsimuste ja teabenõude korral saada e-kiri aadressile tmkk@tmkk.edu.ee