Uudised

Auhinnalised kohad eesti noorte metsasarvekonkursilt!

Eesti noorte metsasarvekonkurss toimus möödunud laupäeval, 3. märtsil Tartu I Muusikakoolis. Võistlust peeti neljas vanuserühmas, meie õpilased olid osalemas kolmes grupis. Kokku oli esinemas 31 metsasarvemängijat 17-st õppeasutusest üle Eesti ning ka Lätist Bolderaja kunstidekoolist. Züriis olid kõikide osalejate õpetajad, otsused tehti punktitabeli alusel, oma õpilast ei hinnatud. Konkursi eestvedaja on olnud aastaid Tartu I Muusikakooli direktor Kaido Otsing.

Meie õpilaste tulemused:

kuni 9- aastaste vanuserühm:
Loone Krigul, I klass- II koht

10 – 11 aastaste vanuserühm:
Cedric Sebastien Mäeväli, V klass – III koht
14 – 15 aastaste vanuserühm:

Nikita Matsuk, VIII klass – II koht
Kõikide mängijate erialaõpetaja on Kalle Koppel, kontsertmeister Riina Joller.

Palju õnne!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


9 + seitse =

Current month ye@r day *