Uudised

Con Fantasia 2022 konkurss-festivali tulemused!

Reedel toimus selle kooli viimane Con Fantasia -  kokku sai sel päeval väärtusliku lavakogemuse ligi 100 esinejat. Allpool lisatud link pildigaleriile!

Suur-suur tänu kõikidele esinejatele, õpetajatele, kontsertmeistritele!

Con Fantasia tulemused  25.  märtsil 2022 üliõpilaste zürii otsusel:

I vanuserühm (eelklass ja 1. -3. klass)

III koht

Christian Samofalov (kitarr), eelklass, õp Kirill Ogorodnikov
Greta Lukksepp (klaver), eelklass, õp Reet Ruubel
Gabriel Lukksepp (klaver),  eelklass, õp Reet Ruubel
Anna-Pelagea Petrov (viiul),  I kl, õp Elo Tepp, km Lea Leiten
Ralf Uus (viiul),  I kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Meta Ruth Todurova (viiul),  I kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Emma-Karoliine Kaivo (klaver),  II kl, õp Kai Ratassepp
Benjamin Loran Seletski (viiul),  II kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Tereesa Jõks (viiul),  II kl, õp Niina Murdvee, km  Kai Õunapuu
Anni Puusepp (viiul),  III kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Silvia Uus (tšello), III kl, õp Mart Laas, km  Signe Hiis
Loria Tetsmann (tšello), III kl, õp Leho Karin, km Martti Raide

II koht: 

Leonid Leo Šumeiko (trompet), eelklass, õp Neeme Ots, km Meeli Ots
Karl Friedebert Agur (klaver), eelklass, õp Johan Randvere
Ada Ellen Randalu (klaver), eelklass, õp Marju Roots
Gabriela Cuartero Nesterenko (viiul), eelklass, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Serena Uus (viiul), eelklass, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Sander Schweigert (kitarr),  I kl, õp Kirill Ogorodnikov
Jasmin Ella Pakk (klaver),  I kl, õp Marju Roots
Saskia Perend (viiul),  I kl, õp Raeli Florea, km Riina Tamm
Adeele Aava (klaver),  II kl, õp Elina Seegel
Ume Iida (klaver),  II kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Milena Timoščuka (klaver),  II kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Egle Villems (tšello), III kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis

I koht: 

Heleena Jõks (klaver), eelklass, õp Kai Ratassepp
Flora Robert (viiul),  eelklass, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Agatha Kutsok (klaver),  I kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Elsa Henrietta Randrüüt (klaver), II kl, õp Kai Ratassepp
Gerhard Tahk (klaver), II kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Juuli Adelaide Ojasalu (viiul), II kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Illimar Mölder (metsasarv), III kl, õp Kalle Koppel, km Meeli Ots
Ketriin Valk (viiul), III kl, õp Raeli Florea, km Riina Tamm
Aada Karp (klaver), III kl, õp Marju Roots
I koht ja eripreemia meisterliku poognakasutuse eest:
Maria Rebrova (viiul),  I kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
I koht ja eripreemia maitseka ja tundliku esituse eest:
Helene Vihermäe (viiul),  II kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
I koht ja eripreemia särava esituse eest:
Tristan Ilves (tšello), III kl, õp Mart Laas, km Stefan Ilves (V kl)

Publiku lemmikud:

Maria Rebrova
Tereesa Jõks
Gerhard Tahk
Aada Karp
Illimar Mölder
Ketriin Valk

II vanuserühm (4. -6. klass)

III koht:

Aleksander Matesen (oboe),  IV kl, õp Aleksander Hännikäinen, km Riina Tamm
Liisi Kokkar (klaver),  V kl, õp Reet Ruubel
Brigitta Osman (tšello),  V kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Graham Kruusamägi (tšello),  VI kl, õp Ardo Västrik, km Signe Hiis

II koht:

Karl Aleksander Siitan (tšello),  IV kl, õp Mart Laas, km Signe Hiis
Karl Johann Kuusikmaa (tšello),  IV kl, õp Leho Karin, km Martti Raide
Emilia Toomla (viiul),  IV kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Hele-Mirtel Kaivo (klaver),  IV kl, õp Kai Ratassepp
Lorelei Tahk (klaver),  IV kl, õp Jekaterina Rostovtseva
Kaspar Gross (klaver),  V kl, õp Marrit Gerretz-Traksmann
Margareth Truve (viiul),  V kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis
Laura Adele Siitan (viiul),  VI kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

 

I koht:

Aksel Järvelaid (viiul), V kl, õp Raeli Florea, km Riina Tamm
Agu-Ergav Laasi (tšello), V kl,  õp Mart Laas, km Signe Hiis
Marta Meibaum (viiul),  V kl, õp Tiiu Peäske, km Kai Õunapuu
Trio Rahel Västrik (viiul), Piret Must (viiul), Hanna Šleifer (vioola),  V kl, õp Elo Tepp
Helena Kaiv (viiul), VI kl, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu
I koht ja eripreemia vankumatu esituse eest:
Kristof Rull (kitarr),  IV kl, õp Robert Jürjendal

I koht ja eripreemia koosmängu eest:

IV kl ansambel koosseisus; Oskar Lukas Trass (viiul), Aleksander Matesen (oboe), Karl Aleksander Siitan (tšello), Mihkel Velmet (tšello), Kristof Rull (kitarr), Henri Johan Žigurs (löökpillid) ja Hans Stefan Trass (klaver), õp Natalia Sakkos

I koht ja eripreemia plastilise mängu eest:
Iiris Villems (viiul), V kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

I koht ja eripreemia temperamentse mängu eest:
Liisi Kokkar ja Kaspar Tolli (klaver), V kl, õp Marju Roots

I koht ja eripreemia virtuoosse esituse eest:
Stefan Ilves (klaver), V kl, Maigi Pakri

I koht ja eripreemia küpse ja meisterliku esituse eest:
Anna Katarina Tralla (viiul), VI kl, õp Pille Tralla, km Signe Hiis

I koht ja eripreemia tantsulise etteaste eest:
flööditrio Rael Laikre (IV kl), Margit Mikutaite (V kl), Frida Hansen (VI kl)
õp Mihkel Peäske, km Jana Peäske

Publiku lemmikud: 

Stefan Ilves
Duo Liisi Kokkar-Kaspar Tolli
IV klassi ansambel
Flööditrio
Anna Katarina Tralla

 

EMTA üliõpilaszürii 

I vanuserühmas
Triin Ärmpalu
Kati Meibaum
Iti Mari Taks
Kersti Leppik

II vanuserühmas:
Marta-Jaana Staškevitš
Rosemarie Arju
Kristjan Kannukene

Suur-suur tänu kaasabi eest sündmuse korraldamisel ja läbiviimisel:

Eva Maria Tölp III kl
Timur Trochynskyi III kl
Mirtel Velström VI kl
Matilda Mavrodieva VI kl
Jana  Viese
Eve Soodla
Meeli Jõgiste
Sirje Tooming
Heiki Koov
Eve Laasi

Pildigalerii: photos.app.goo.gl/1HJk8iu9TSYxmTje9

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaheksa + 6 =

Current month ye@r day *