Uudised

Gloria Ilves – II preemia rahvusvahelisel konkursil Itaalias!

6.-11. maini Itaalias, Filadelfias toimunud rahvusvahelisel  noorte muusikute konkursil VI CONCORSO MUSICALE EUROPEO
Città di Filadelfia Premio Speciale “Paolo Serrao” saavutas X kl õpilane Gloria Ilves II preemia! ( Gloria õpetajad on  prof  Mari Tampere-Bezrodny ja Kristina Kriit, kontsertmeister Elena Fomina).

PALJU ÕNNE!

Konkurss toimus erinevatele instrumentidele, osalevaid riike oli 12: Itaalia, Poola, Eesti, Sveits, Saksamaa, Hiina, Korea, Jaapan, Usbekistan, Soome, Ungari, Venemaa.

Viiuldajaid osales konkursil 32 kuues erinevas vanusegrupis. Gloria sai 94 punkti maksimaalsest 100-st, 95 punkti oleks andnud võimaluse jagada esikohta.

Zürii esimees Pawel Radzinski on pärit Poolast, on õppinud Moskva Konservatooriumis ja praegu tegutseb lisaks pedagoogilisele tööle aktiivselt solisti ja kammermuusikuna. Ülejäänud kaks zürii liiget olid Itaaliast.

Lisaks on rõõm märkida, et kaks eelmise  aasta lõpetajat: Anete Ainsaar ja Maarja Helen Oserov olid samal konkursil samuti edukad, pälvides keelpillide kategoorias II koha ning kammeransamblite kategoorias esikoha. Mõlema viiuldaja juhendaja oli TMKK-s ja on EMTA-s prof Mare Teearu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üks − 1 =

Current month ye@r day *