Uudised

Improviseerimine on vahva – kooli külastas VAT teatri töötuba!

Improviseerimine on vahva!

7. klass osales 15. novembril VAT teatri korraldatud improvisatsiooni töötoas, läbiviijateks Mairi Tikerpalu ja Marius Pärn. Õpilasted said uusi kogemusi, kuidas näitlejatudengitele kiiret reageerimist ja improvisatsiooni õpetatakse. Lastele meeldis väga. Selle kinnituseks valik nende mõtteid:

- Oli väga naljakas, õppisin reaktsioonikiirust, juhendaja oli tore.
- Improvisatsiooniline nimemäng meeldis väga.
- Kõik toimus vabas vormis ja oli lõbus, kordagi ei olnud piinlik kaasa teha. Mängulises võtmes õppimine on tore.
- Meeldis see, et sai teha koostööd klassikaaslastega. Ei meeldinud see, et paljud mängud olid sarnased ning aja möödudes hakkas igav. Rohkem erinevat laadi mänge võiks soovitada. Juhendaja oli väga meeldiv.
- Mulle meeldis eriti improviseeritud lugu. Juhendaja oli armas.
- Selline tund tõstab kõikide õpilaste esinemisjulgust ja enesehinnangut ning neid harjutusi väikestes gruppides tegemine oli õige mõte.
- Mulle meeldisid tegevused, mis lasid fantaasia lendu, sain julgust juurde, et ükskõik mida tegin, miski polnud vale. Oleksin soovinud ülesandeid erinevatest vaatenurkadest, kohati ühekülgne.
- Meeldis see, et pidime liikudes pildikesi moodustama.
- Sain end vabalt tunda, keegi ei naernud minu üle, kui miski välja ei tulnud või tobe näis. Tahtsin rohkem liikuda.
- Natuke meenutas rütmikatundi, kus olime sarnaseid asju teinud. Võiks arvestada rohkem vanust,st teha ka keerukamaid harjutusi.
- Nende harjutuste käigus avastasin, et see puhastab mu mõtlemist, kuna pidin improviseerima, ja see oli tore tunne. Mulle meeldib kogeda uusi asju, neid harjutusi polnud varem teinud.

VATteatri improtöötuba2 VAT teatri improtöötuba 3 VATteatri improtöötuba 4 VATteatri improtöötuba5 VATteatri improtöötuba 6

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


− 4 = null

Current month ye@r day *