Uudised

Kirjandusliku mälumängu “Durrelimäng” 2015 finaalivõit meie kooli 7. klassi võistkonnale!

Rõõm on taas teatada, et meie kooli 7. klassi võistkond, koosseisus Säde Meres, Lilit Laas, Anna Lotta Karu, Tuule-Helin Krigul ja Margot Salumets, saavutas ka sel aastal kõrgetasemelise tulemuse kirjanduslikus mälumängus, kus seekord tuli lahendada ülesandeid Gerald Durrelli loomingu põhjal.

“Kui eelmisel aastal suunasin mina neid koduülesannete tegemisel, siis seekord said nad täiesti iseseisvalt kõigega hakkama. Poolfinaalis tuli teha toetuskampaaniat ühe väljasuremisohus looma kohta, finaalis aga esitada katkend kahe raamatu põhjal, milleks olid “Minu pere ja muud loomad” ning “Linnud, loomad ja sugulased”. Lisaks ristsõnade lahendamine, NUKU teatri repertuaari tundmine, Durrelli elu ja loomingut käsitlevad küsimused ja teosepõhised + kehakeele ülesanded. Viimases suutis Säde mängides ja kaaslased mõistatades kümne ülesandega hakkama saada 1 minuti ja 16 sekundiga (etteantud aeg 2 minutit). Nii poolfinaalis kui ka finaalis saavutasid nad suure edumaa kaasvõistlejate ees.
Tundkem ühiselt rõõmu meie kooli tublide õpilaste üle!
Suur tänu ka õpetajatele, kes lubasid oma tundide ajal proove teha.” Ene Talisaar

Palju õnne võitjatele ja nende peredele!
Suur tänu õpilasi juhendanud õpetaja Ene Talisaarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kuus + 7 =

Current month ye@r day *