Uudised

Klaveri eriala koolidevaheline konkurss peetud – palju õnne meie tublidele pianistidele!

Ilmselt 2017. aasta viimane konkurss, kus meie õpilased osalesid. Keskastme muusikakoolide noorte pianistide konkurss 15.–16. detsembril Otsa-koolis, oli viimaste aastate kammerlikem osavõtjate arvu poolest. Siiski konkursipäevade suhteline lühidus ei andnud tagasilööke mängukvaliteedis, nii võttis oma lõpukõnes konkursi kokku Elleri-kooli õpetaja Tanel Joamets. Kokku osales konkursil 28 mängijat, neist 9 TMKK-st, 12 Otsakoolist ning 7 Elleri-koolist. Kõige osavõturohkem vanuserühm oli 9. klass ja I kursus, kus esines 13 pianisti. Žüriis hindasid noori pianiste Piret Habak (TMKK), Tanel Joamets (Tartu Elleri-nimeline muusikakool) ja Kadri-Ann Sumera (G. Otsa nimeline Tallinna muusikakool). Järgmise koolidevahelise konkursi korraldaja on TMKK klaveriosakond.
Meie õpilastel oli mitmeid toredaid tulemusi:
I kursus ja IX klass
ergutuspreemia:
Maribeth Ader, õp Anu Nahkur, õp Marju Roots
Hanna-Liisa Reiljan, õp Kersti Sumera

I koht:
Sofia Khvichia, õp Marja Jürisson
Margot Salumets, õp Reet Ruubel

II kursus ja X klass
III koht:
Grete Eliise Kask, õp Martti Raide
II koht:
Argo Jentson, õp Age Juurikas

XII klass ja IV kursus
II koht:
Aleksandra Serebrjakova, õp Mati Mikalai
I koht:
Arko Narits, õp Marko Martin
Konkursi kõik tulemused leiab:

otsakool.edu.ee/koduleht/keskastme-muusikakoolide-pianistide-konkurss-moodus-edukalt/

PALJU ÕNNE!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kolm + 7 =

Current month ye@r day *