Uudised

Konkurss “Parim noor instrumentalist 2017″ lõppenud – viimasest finaalist meie kooli esikoht tromboonide hulgas!

Sel laupäeval, 25. märtsil  toimus selleaastase konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” viimane finaalvoor. See peeti meie kooli aulas, esinesid trompeti-ja madalate vaskpillide mängijad.
Meie kooli õpilastest oli ainsana laval tromboonimängija Mart Erik Põdra (VI kl), õp Andres Kontus, km Meeli Ots, kes saavutas tromboonide II vanuserühmas esikoha.

Selleaastane konkurss “Parim noor instrumentalist 2017” toimus  toimus fagoti-, flöödi-, klarneti-, klaveri-, klavessiini-, metsasarve-, oboe-, oreli-, plokkflöödi-, saksofoni-, trompeti ja madalate vaskpillide õpilastele.

Meie õpilased osalesid fagoti, flöödi, klaveri, metsasarve, oboe ja madalate vaskpillide konkursil.

Esmakordselt toimus klaveri eriala konkurss kahes erinevas kategoorias, meie õpilased osalesid A-kategoorias, kus  konkurss toimus ilma regionaalse vooruta. Kokku osales meie koolist finaalides 21 mängijat. Rõõm on tõdeda, et kõik meie õpilased, kes esinesid  üleriigilises finaalvoorus, pälvisid ka zürii tunnustuse – diplomi või auhinnalise koha.

Esikoha oma vanuserühmades saavutasid pianistid Carita Irjas ja Grete Eliise Kask (mõlema õp Martti Raide), flöödimängija Susanne Rull (õp Raivo Peäske, km Jana Peäske), metsasarvemängija Nikita Matsuk  (õp Kalle Koppel, Kalervo Kulmala, km Riina Joller),  trombonist Mart Erik Põdra (õp Andres Kontus, km Meeli Ots). Metsasarvemängija Mariel Oserov (õp Kalle Koppel, Kalervo Kulmala, km Riina Joller) saavutas lisaks esikohale  oma pilli  konkursil Grand Prix tiitli.

Konkursi Põhja-Eesti piirkonna pidulik lõppkontsert toimub  Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Valges saalis laupäeval, 8. aprillil kell 15. Esinevad esikohtade võitjad ning auhinnaliste kohtade saajad saavad kätte karikad.

Palju õnne kõigile konkursil “Parim noor instrumentalist 2017” osalenutele, õpetajatele, kontsertmeistritele ja peredele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


7 × = nelikümmend kaks

Current month ye@r day *