Uudised

Koorimuusika aastapreemiad 2016 jagatud – aasta dirigent on Ingrid Kõrvits!

Laupäeval, 21. jaanuaril jagati Eesti Kooriühingu aastapreemiad!

Aasta dirigendiks 2016 valiti INGRID KÕRVITS – meie kooli laste- ja noortekoori dirigent, kooristuudio Ellerhein peadirigent ja tütarlastekoori dirigent. 2016. aastal kõlasid koorid tema juhatusel nii Eestis kui ka USAs ja Bahamal.

Kaheteistkümnele tiitlile kandideeris 79 nominenti, kelle hulgast tegi valiku Kooriühingu muusikanõukogu.
Rõõm on märkida, et nominentide hulgas olid ka TMKK noortekoor (Aasta koor) ja Jaanika Kuusik (Aasta noor dirigent). Meie kooli mudilaskoor Jaanika Kuusiku juhatusel valiti ka laupäeval Estonia kontserdisaalis toimunud galakontserdile esinejaks.

Rohkem infot:
www.kooriyhing.ee/uudised/843/koorimuusika-aastapreemiad-2016-jagatud

Palju, palju õnne!

Ingrid Kõrvits aasta dirigent 2016
Foto Kristel Üksvärav

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


seitse + = 12

Current month ye@r day *