Uudised

Kultuurkapital jagas tunnustuspreemiad – palju õnne Martti Raide!

1. septembril 2021  selgusid tänavused Eesti Kultuurkapitali  helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia saajad! Suur rõõm, et viie väljavalitu hulgas on meie klaveriõpetaja MARTTI RAIDE!

PALJU-PALJU ÕNNE, PIKALT KESTVAT PEDAGOOGILIST JA LOOMINGULIST  KÕRGVORMI!

Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital jagab muusikapedagoogide tunnustuspreemiaid alates 2012. aastast. Preemia eesmärk on tunnustada pühendumist erialasele tegevusele ja muusikaalase hariduse jätkusuutlikku õpetamist.

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali esimehe Marje Lohuaru sõnul lisab praegune pandeemia õpetajatele veel erilisemaid väljakutseid uute lahenduste leidmiseks.

„Muusikaõpetus on väga rikas õppeaine ja kui õpetaja suudab kriisiolukorras hoida õpilasi muusika juures ja innustada neid jätkama professionaalsete muusikutena, siis on see hindamatu ja väga suure väärtusega töö kogu Eesti muusikaelule. Meie õpetajad on muutunud olukorras fantastiliselt hästi hakkama saanud. Suur tänu teile selle pühendumise eest!“ lisas Marje Lohuaru.
Tänavused pedagoogi tunnustuspreemia laureaadid on:

  • Kristel Aer, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli oreliõpetaja
  • Hiie Taks, Põltsamaa Muusikakooli keelpilliõpetaja
  • Marju Mäe, Pärnu Muusikakooli flöödiõpetaja
  • Edvin Lips, Rakvere Muusikakooli puhkpillide ja Kadrina Kunstidekooli saksofoniõpetaja.
  • Martti Raide, Tallinna Muusikakeskkooli klaveriõpetaja

Pidulik tänuüritus ja preemiate kätteandmine toimub 25. septembril kell 16 Rahvusooper Estonia Sinises saalis koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


9 × kolm =

Current month ye@r day *