Uudised

Meie kooli õpilased edukad laulukonkurssidel!

Pühapäeval, 5. mail toimus Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis Eesti Meestelaulu Seltsi XI üle-eestiline poiste- solistide lauluvõistluse finaalkontsert, kus esinesid väga edukalt ka meie kooli poisid:

7-9 -aastased:

LAUREAAT Gregor Schweigert  (II klass), juhendaja Jaanika Kuusik
DIPLOM Alfons Väljamäe (I klass), juhendaja Jaanika Kuusik

kuni 16 – aastased häälemurde läbiteinud noormehed:

DIPLOM Silver Piiroja (VII klass), juhendaja Triin Ella

17-20- aastased:

DIPLOM Tõnis Sarap (X klass), juhendaja Triin Ella

Täpsemalt saab võistluse kohta lugeda www.emls.ee 

 

4. mail toimus Harjumaa laululaps 2019 finaalkontsert, kus saavutas 10-12. aastate vanusegrupis II kohta Oskar Kiilberg (V klass), juhendaja Triin Ella. Lisaks osales võistlusel Helena Kaiv ( III klass), juhendaja Leiu Tõnissaar. Kontsertmeister oli  Katrin Peitre.

 

Palju õnne kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaks + 8 =

Current month ye@r day *