Uudised

Meie õpilased esinejatena EV aastapäeva tähistamise pidulikel üritustel

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamise pidulikel üritustel 24. veebruaril osalesid ka meie õpilased. Austavaks traditsiooniks on kujunenud, et riiklike kultuuri-ja teaduspreemiate üleandmise tseremoonia muusikaline ilmestamine on TMKK õpilaste õlul.
Selgi aastal esinesid Teaduste Akadeemia presiidiumi väärikas saalis toimunud preemiate üleandmistseremoonial meie õpilased - Katariina Maria Kits (õp Tiiu Peäske), Marike Kruup (õp Mari Tampere-Bezrodny ja Kristiina Kriit) koos vilistlase Johan Randverega ning trio Robert Traksmann – Marcel Johannes Kits – Rasmus Andreas Raide (juhendaja õp Marrit Gerretz-Traksmann).

Rahvusooper Estonia teatrisaalis toimunud EV 93. aastapäevale pühendatud kontserdil oli esinejate hulgas ka noortekoor (dir Ingrid Kõrvits), kes esitas osa Rein Rannapi kantaadist “Ilus maa” koos EMTA segakoori, Tallinna Kammerorkestriga, dirigent oli Tõnu Kaljuste.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


× 8 = seitsekümmend kaks

Current month ye@r day *