Uudised

Mõlemad Eesti Klaveriühingu preemiad meie kooli – Maigi Pakri ja Jekaterina Rostovtseva – PALJU ÕNNE!

Eile anti Estonia kontserdisaalis üle tänavused Eesti Klaveriõpetajate Ühingu preemiad.
Suur rõõm on sellest, et mõlemad tänavu välja antud autasud pälvisid meie kooli klaveriõpetajad.

Prof Bruno Luki nim klaveriõpetaja preemia laureaat on Maigi Pakri, kelle käe alt on võrsunud suur hulk noorema põlvkonna säravaid pianiste – näit Mihkel Poll, Toomas Vana, Ralf Taal, Kadri-Ann Sumera, Hanna Heinmaa, Ave Kruup jpt.
Noore klaveriõpetaja preemia tänavune laureaat on Jekaterina Rostovtseva, kes töötab meie koolis pedagoogina alates 2007. aastast. Tema õpilased on viimastel aastal pälvinud nii riigisisestel kui rahvusvahelistel konkurssidel hulgaliselt auhinnalisi kohti.

PALJU-PALJU ÕNNE! JÕUDU JA ENERGIAT NING LOOVAT MEELT EDASPIDISEKS!

Maigi Pakri ja Jekaterina Rostovtseva

Maigi Pakri ja Jekaterina Rostovtseva

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


+ kuus = 14

Current month ye@r day *