Uudised

Muusikapäev muusikakeskkoolis!

Esimene aprill oli muusikakeskkoolis… muusikapäev. Selles mõttes päev nagu iga teine, sest iga päev ses helisevas koolis on muusikast kantud (ka puhke- ja pühade- ja eriolukordsed päevad) ja isegi meie unenägudel on mahe-maagiline muusikaline saade. Aga selle päeva hommikul laekus õpilaste e-postkastidesse üleskutse koduseks äkketteasteks! Laekus noot Beethoveni rõõmuoodiga, Suure Helilooja ümmarguse sünnipäeva tähistamiseks ja palvega see kodukontserdina keskpäeval esitada. Kas siis kodukondsetele, koertele-kassidele või kui neidki läheduses polnud, lihtsalt universumi kiituseks.

Ja tulemuseks laekus peaaegu lõputu rida väga armsaid-leidlikke koduseid musitseerimisi! Vaatad ja jäädki vaatama… J Paneme need kõik praegu üksteisele imetlemiseks-kiitmiseks välja ja meie videomeister Marek lubas järgmise nädala lõpuks ka ühe koondrea meisterdada mälestuseks ja kauni muusika ülistuseks!

Suur tänu kõigile, kes ideest kinni kahmasid ja noodid esituseks vormisid! Suur tänu ka algatajatele – meie õpilasesindusele ja huvijuhile!

photos.app.goo.gl/eVt9SDpZ2acrEMpJ8

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


6 + neli =

Current month ye@r day *