Uudised

Õnnitleme Toivo Nahkurit prof Bruno Luki nim klaveriõpetaja preemia puhul!

XX üle-eestiliste klaveriõpetajate päevade raames toimus nädalavahetusel piduliku sündmusena järjekordse prof Bruno Luki nimelise klaveriõpetaja preemia üleandmine.
Auhinna seekordne laureaat on EMTA professor, ka meie koolis väga pikaajaliselt ja tänaselgi päeval tegutsev Toivo Nahkur.
Toivo Nahkurit tunneme kui mitmekülgset erudiiti. Tema sulest on ilmunud mitmeid klaverimaailma ajalugu ja tänaseid suundumusi käsitlevaid mahukaid raamatuid, ta on pianismi ajaloo õppejõud, aga ka nimekate pianistide õpetaja. Olgu siinkohal mainitud Age Juurikas, Hando Nahkur, Kristi Kapten, viimasel ajal meie kooli lõpetanutest Kadri Toomoja ja Luisa Lõhmus.

Palju õnne, jaksu ja jõudu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


× kolm = 12

Current month ye@r day *