Uudised

Õpilasesindus Lahedal Koolipäeval

Õpilasesinduse esindajate muljeid Lahedalt Koolipäevalt

Käisime üritusel nimega Lahe Koolipäev, mis toimus 29. novembril Nordea Kontserdimajas.
Lahe Koolipäev on konverents, mis on pühendatud noortele. Selle eesmärgiks on motiveerida õpilasi ning luua neile üks tore päev. Üritusel on palju erinevaid külalisesinejaid, keda saab paremini tundma õppida ja neilt ka küsimusi esitada. Samuti läbib üritust üks kindel teema, selle aasta teemaks oli “meie vabadus”.
Külalisesinejateks olid Rasmus Puur, Joonas Hellerma, Tõnis Niinemets, Andres Kõpper, Kadri Kalle, Tanel Padar, Kristel Kruustük, Riin Tamm. Lisaks külalistele esinesid ka väga vahvad vaheesinejad- bändid, tantsutrupid, Teadusbuss ning muusikud.
Üritusega on ka seotud tunnustuskonkurss “Hea eeskuju”, mis kutsub üles märkama heategu oma kodukohas ja ütlema aitäh neile, kes on eeskujuks teistele.
Kuulsime-nägime palju, kuulsime omal alal väga edukate ja laia silmaringiga inimeste mõtteid elust ja ümbritsevast. Kõik mainisid väga olulised tegurid eriala valimise ja töötamise juures- ennekõike peab sulle endale meeldima, mida sa teed; kui juba töö tegemiseks läheb, siis tore on seda teha koos toetavate inimestega. Samuti tõi välja Kristel Kruustük (töötab IT-süsteemide arendajana), et sul ei pea olema eelnevalt teadmisi konkreetse eriala kohta, aga kui huvi on suur, siis alati saad õppida. Vaheajal sai käia ringi ja tutvuda erinevate ülikoolide ning muude
organisatsioonidega ja firmadega.
Üritus jättis väga sooja mulje, tore oli kuulata teiste inimeste vaatenurki maailma kohta. On hea meel, et meile anti võimalus osaleda sellisel
konverentsil.

Margot, Tuule-Helin, Karl Erik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kuus + = 12

Current month ye@r day *