Uudised

Palju õnne Külli Kiivet – Eesti Kooriühingu Aasta dirigent!

Laupäeval, 20. jaanuaril kuulutas Eesti Kooriühing Estonia kontserdisaalis välja koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiad.

Aasta dirigendiks 2017 valiti Külli Kiivet – meie kooli  laulueriala ja hääleseade õpetaja, XII noortelaulupeo „Mina jään“ neidudekoori liigidirigent, 2019. a XXVII üldlaulupeo naiskooride liigidirigent, üle-eestilise neidudekoori Leelo peadirigent, Eesti Kooriühingu mentor.

Kooriühingu aastapreemia nominentide hulgas oli  “Aasta koori” kategoorias meie kooli kammerkoor, kes võitis mainekal koorikonkursil Itaalias Riminis esikoha, “Aasta dirigendi” kategoorias oli  nominentide seas kammerkoori-ja poistekoori dirigent Janne Fridolin.

Kõiki kooriühingu aastapreemiate laureaate näeb siit:

www.kooriyhing.ee/uudised/989/koorimuusika-aastapreemiad-2017-jagatud

Nominentide kohta saab lugeda siit:

www.kooriyhing.ee/uudised/978/koori%C3%BChingu-aastapreemiate-nominendid-on-selgunud

Palju-palju õnne!

Aasta dirigent Külli Kiivet

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üheksa − 5 =

Current month ye@r day *